• GoHome Professional
nekretnine DOBRINJ prodaja luksuzan okućnica - GoHome
  • nekretnine DOBRINJ prodaja luksuzan okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine DOBRINJ prodaja luksuzan okućnica

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja luksuzan okućnica" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.442 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 786.000 €, 298,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila s dvije stambene jedinice, bazenom i privatnošću - spoj luksuza, mira i funkcionalnosti, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se elegantna samostojeća dvojna vila u izgradnji, koja se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m, smještenu na prostranoj okućnici od 900 m. Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja luksuzan okućnica'
265.000 €
265.000 €
Na upit
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Ekskluzivna autohtona nekretnina modernog dizajna Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.499.000 €, 232,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna vila s grijanim bazenom nalazi se u mirnijem dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 metara od mora, na rubu manje rezidencijalne zone bez većeg prometa i turističke gužve. Lokacija omogućuje privatnost i otvoren pogled na more koji se vidi već iz prizemlja, što je kod novijih....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 54,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten u prizemlju moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute prirode otoka Krka, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, smjestila se šarmantna kamena vila s grijanim bazenom i uređenom okućnicom. Ova tradicionalna kuća, građena od prirodnih materijala i oplemenjena detaljima u masivnom hrastu, pruža savršenu ravnotežu autentičnog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 220,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Samostojeća kuća s bazenom samo 90 metara od mora! Prodaje se moderna, samostojeća villa u uvali Soline, smještena na odličnoj mirnoj lokaciji, samo 90 metara od mora. Villa ima površinu od 220 m2 i prostire se na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 134,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ, RASOPASNO, u ponudu smo dobili prekrasnu kamenu kuću s velikom okućnicom u okolici Dobrinja. Nekretnina se sastoji od kompletno uređenog prizemlja (55m2) gdje se smjestila spavaća soba, kupaonica s podnim grijanjem, velika open-space kuhinja s otokom, blagovaonica i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m², smještenu na prostranoj okućnici od 900 m². Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 142,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz, privatnost i mir ? elegantan dvoetažni stan s bazenom na otoku Krku, Donja Hlapa U mirnom okruženju naselja Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se suvremena dvojna kuća u izgradnji ? a u prodaji je jedan od dva odvojena stana, savršen za one koji traže spoj luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 51,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,41 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,21 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno