• GoHome Professional
nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine bokanjac zadar prodaja pala cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.204 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 239.900 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 269.900 €
08.02.2026 - 259.000 €
08.03.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, BOKANJAC, STAN površine cca 100 m2, visoko prizemlje. SNIŽENA CIJENA SA 269.000 EURA NA 239.900 EURA!!! KUPAC NE PLAĆA AGENIJSKU PROVIZIJU! Posredujemo u prodaji lijepo uređenog i održavanog stana ukupne površine cca 100 m2 koji se nalazi u stambenoj zgradi sa obiteljskim stanovima....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 259.000 € na 247.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 247.000 €, 97,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 247.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se održavan i funkcionalan stan u visokom prizemlju manje stambene zgrade (5 stanova) na mirnoj i obiteljskoj lokaciji na Bokanjcu. Stan je u vrlo dobrom stanju i redovito održavan. U posljednje tri godine ugrađena je nova kuhinja po mjeri, zamijenjeni su prozori i balkonska....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 648.000 € na 570.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 246,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.05.2025 - 648.000 €
28.03.2026 - 570.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se predivna kuća u Zadru ? Stari Bokanjac, mirna oaza okružena zelenilom! Na prodaju je prostrana i potpuno namještena kuća smještena u mirnom dijelu grada Zadra, u naselju Stari Bokanjac. Ova nekretnina, ukupne površine 246 m², pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bokanjac zadar prodaja pala cijena'
499.000 €
249.000 €
239.900 €
 
-12%

Promjena cijene sa 650.000 € na 570.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 376,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 650.000 €
27.03.2026 - 570.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s 3 spavaće sobe i garažom, Bokanjac, Zadar Prodaje se prostrana dvojna kuća smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni Bokanjac (stari), svega 2,6 km od mora i 3,3 km od centra Zadra. Ova obiteljska kuća površine 376,20 m², uključujući spremište....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 325.000 €, 115,83 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
11.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan na Skroćinima u Zadru sa krovnom terasom površine 35 m2 s koje se pruža pogled na cijeli grad. Stan S4 površine 115,83 m2 nalazi se na 1.katu stambene zgrade sa ukupno 7 jedinica. Sastoji se od: tri spavaće sobe ( master soba sa kupaonicom ), kuhinja/blagovaonica,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 239.900 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 269.900 €
08.02.2026 - 259.000 €
07.03.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE VLASNIK ? Bez agencijske provizije! Prodaje se izuzetno prostran, udoban i funkcionalan stan na Bokanjcu, smješten u visokom prizemlju/prvom katu manje etažirane stambene zgrade. Stan je idealan za bilo koga tko traži komfor, ali i kao izvrsna investicija zbog blizine svih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda