• GoHome Professional
nekretnine šubićevac šibenik prodaja - GoHome
  • nekretnine šubićevac šibenik prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šubićevac šibenik prodaja

  • Za upit "nekretnine šubićevac šibenik prodaja" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.137 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 234,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Šibenik, Šubićevac, stan površine 217,37 m2 na prvom katu novogradnje. Sastoji se od ulaznog dijela, prostranog dnevnog boravka, wc-a, terase, praonice, spremišta, četiri spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, travnatog dvorišta površine 488 m2 na kojem se nalazi privatni bazen,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

.::: Šubićevac, dvosobni stan 67,96 m2 :::. Prodaje se uređen i useljiv stan površine 67,96 m2 na Šubićevcu. Stan se nalazi na 12. katu zgrade s liftom. Raspored čine hodnik, kuhinja i blagovaonica s izlazom na mali balkon, dnevni boravak s balkonom, predsoblje, kupaonica i dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 225.000 €, 81,02 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šubićevac šibenik prodaja'
312.000 €
220.000 €
180.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U predivnoj obiteljskoj četvrti Šubićevac, poznatoj po bogatoj ponudi sadržaja poput trgovina, kafića, sportskih sadržaja, škole, vrtića, javnog prijevoza, prodaje se stan ukupne površine 110 m2, koji nudi savršen dom za vašu obitelj. Smješten na drugom katu zgrade od ukupno pet katova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Šubićevac dvosoban stan 60 m U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja, lođe i balkona, što pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

TOP PRILIKA ? Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Šubićevac Prodaje se ugodan i funkcionalan jednosoban stan smješten na drugom katu stambene zgrade u jednom od najtraženijih kvartova ? Šubićevcu. Stan je odlično organiziran i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi prema svim prostorijama,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 169.000 €, 56,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 207.000 €, 76,68 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 76,68 m² smješten na 4. katu stambene zgrade, ujedno i posljednjem katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, dodatnog WC-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Raspored je funkcionalan ? dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 238.000 €, 68,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljivi 3?soban stan u Šibeniku na Šubićevcu s pogledom na stadion! ? Lokacija: Šibensko?kninska županija, Šibenik, Šubićevac ? Tip stana: u stambenoj zgradi s 2 nova lifta ? Broj etaža: jednoetažni ? Broj soba: 3-soban ? Kat: 4 ? Ukupni broj katova: 12 ? Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 312.000 €, 74,62 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom na natkrivenu terasu površine 7,62 m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Šubićevac, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća s dvije stambene jedinice s okućnicom, približne neto korisne površine 120 m2. Svaka od jedinica ima zaseban ulaz. Prva stambena jedinica sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, predsoblja, tri spavaće sobe i kupaonice. Druga stambena jedinica sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 67,96 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 280.000 €, 90,50 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno samo četiri stana - savršen izbor za one koji žele mir, privatnost i osjećaj doma, a ne samo kvadrate. Smješten u mirnom i uređenom dijelu Šubićevca, ovaj stan (oznaka S2) nalazi se na prvom katu i oduševljava svojom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Šubićevac, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom djelu Šibenika (kvart Šubićevac) , u slijepoj ulici pogodna za obitelj ili za najam.Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice. Stan na prvom katu ima stambenu površinu 90m2 i sastoji se od : kuhinje s blagovaonicom, tri velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, Šubićevac, 1.600.000 €, 974,72 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmetna nekretnina su tri etažne cjeline stambeno-poslovne zgrade u Šibeniku. Smješteni su u prizemlju i suterenu zgrade. Zgrada je izgrađena na terenu pada prema jugozapadu, tako da su ulazi u predmetne suvlasničke dijelove na obje etaže u razini tla. Prvi dio nekretnine je upisan....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Šubićevac, 32.600 €, 258,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi u sjevernom dijelu grada Šibenika, naselje Šubićevac na krajnjem sjevernom dijelu Ulice Đure Đakovića u okruženju nogometnog stadiona i višestambenih zgrada. Javni i društveni sadržaji nalaze se u naselju. Pristup je moguć dvotračnom dvosmjernom asfaltiranom prometnicom....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 287.000 € na 259.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 287.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv i namješten stan na Šubićevcu u stambenoj zgradi s dva lifta na 5. katu površine 80 m2. Sastoji se od hodnika, malog hodnika sa dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i malog wc-a te južnog i sjevernog balkona. U blizini je osnovne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr