• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja pala cijena 130 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja pala cijena 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja pala cijena 130 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja pala cijena 130 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.309 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 3.kat
    • opremljen
    • adaptiran
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 199.500 € na 169.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 129,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 199.500 €
22.03.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani dvoetažni stan u centru grada, na samo par koraka od kazališta i poljane. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 129,59m (prva etaža: 82m, potkrovlje: 45m). Potrebna je potpuna renovacija. U blizini stana se nalazi sav potreban....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
04.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja pala cijena 130 m2'
450.000 €
450.000 €
99.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 460.000 € na 450.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
04.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 970.000 € na 895.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 895.000 €, 130,00 m2 cca 6890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 970.000 €
16.05.2026 - 895.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Obiteljska kuća-vikendica smještena uz samu plažu, uz more s vezom za brod. Nekretnina je u odličnom stanju, tijekom gradnje kuće pomno je planirano njeno smještanje u prostoru na zemljištu od 400m2, Smještanjem na rub parcele dobio se prostrani vrt pod hladom starih borova, palmi....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 280.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 129,92 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 290.000 €
15.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan na drugom katu zgrade u Podsolarskom. Podsolarsko je naselje odmah uz Šibenik, na svega par minuta voženje do centra grada, te na svega nekoliko minuta hoda do prve plaže kao i hotelskog naselja Solaris (Amadria park). Stan se sastoji od kuhinje s blagovanom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
20.01.2026 - 260.000 €
25.01.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U širem dijelu gradskog područja, u manjoj stambeno- poslovnoj zgradi, prodajemo ovaj komforni dvoetažni stan. Stan je potpuno namješten, odličnog rasporeda: na prvom katu je trosoban stan sa izlaskom iz dnevnog dijela na terasu južne orijentacije, dok je na etaži visokog potkrovlja....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 920.000 € na 830.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 830.000 €, 125,00 m2 cca 6640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 920.000 €
24.03.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasno seosko imanje blizu Šibenika ? mir, privatnost i brojne mogućnosti na jednom mjestu Na samo nekoliko minuta vožnje od Šibenika, u blizini poznatog šibenskog mosta, smjestilo se ovo prekrasno seosko imanje ? dovoljno udaljeno da pruža potpuni mir i privatnost, a opet dovoljno....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 920.000 € na 830.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 830.000 €, 125,00 m2 cca 6640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 920.000 €
26.03.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno seosko imanje u blizini Šibenika ? mir, privatnost i bezbroj mogućnosti Ovo lijepo seosko imanje nalazi se samo nekoliko minuta vožnje od Šibenika. Smješteno je dovoljno daleko da osigura potpuni mir i privatnost, a opet dovoljno blizu grada kako bi svi potrebni sadržaji....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 920.000 € na 830.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 830.000 €, 125,00 m2 cca 6640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 920.000 €
30.03.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

OPG ? seosko domaćinstvo nadomak Šibenika, u neposrednoj blizini čuvenog šibenskog mosta, dovoljno udaljeno za uživanje u savršenom miru i odmoru. Parcela na kojoj je smješteno seosko domaćinstvo obiluje raznim sadržajima, te se prostire na površini od 6.400 m2, 300 m od glavne prometnice....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 499.000 €
01.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U centru Šibenika, prodaje se kamena kuća u samom srcu starog grada, u autentičnoj kamenoj uličici, svega nekoliko koraka od rive, katedrale i ostalih glavnih gradskih sadržaja. Kuća se nalazi samo 50 m od mora. Kuća se prostire na približno 120 m² kroz tri etaže, s vrlo funkcionalnim....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 499.000 €
01.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno renovirana kuća u samom centru grada Šibenika . Kuća se prostire na četiri etaže te ima ukupnu površinu 120 m2. U prizemlju se nalazi opremljena kuhinja Dankuchen, te je zamišljena i blagovaonica. Ispod stubišta je iskorišten prostor za bojler koji je spojen s....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 500.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća u staroj gradskoj jezgri Šibenika, u mirnoj uličici, nekoliko koraka od rive, katedrale i glavnih sadržaja. More je udaljeno 50 m. Kuća se prostire na tri etaže: Prizemlje: kuhinja s opremom, blagovaonica i spremište. Prvi kat: spavaća soba s kupaonicom. Drugi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!