• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 160 m2 1.kat - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 160 m2 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 160 m2 1.kat

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 160 m2 1.kat" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.011 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 162,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi u Šibeniku, oko 400 metara udaljeni od mora, 1000 metara od centra grada. U blizini trgovine, ljekarne, pošte te svih popratnih sadržaja za život. U zgradi su 4 stana, idealno na miran obiteljski život. Dva su dvoetažna, svakom stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavljaju se na prodaju dva stana međusobno povezana unutarnjim stepeništem. Donji stan, koji se nalazi na prvom katu stare kamene kuće, ima površinu 95 m2 . Sastoji od tri spavaće sobe , kupaonice, hodnika, te blagovaonice, dnevnog boravka i kuhinje. Iz jedne spavaće sobe se pruža....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 480.000 € na 440.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 480.000 €
15.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Crnica, NOVOGRADNJA, trosoban, dvoetažan stan neto korisne površine 166,34 m². Stan se nalazi na prvom i drugom katu moderne zgrade na odličnoj lokaciji. Pripadaju mu dva parkirna mjesta pored zgrade. Površina zatvorenog prostora je 140,76 m², površina terase je 39,51 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja 160 m2 1.kat'
440.000 €
549.000 €
470.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, CENTAR - Kuća u centru grada s tri apartmana i 230 m2 dvorišta Prodaje se novouređena kuća u centru grada Šibenik. Kuća površine 155,50 m2 sastoji se od tri stambene jedinice. U prizemlju se nalaze dva izuzetno uređena i odvojena stana. Prvi stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se novouređena kuća u srcu Šibenika savršeno mjesto za život ili iznajmljivanje. Ova jedinstvena kuća se sastoji od tri stambene jedinice i pruža nevjerojatne mogućnosti za udoban život ili iznajmljivanje. Na prvom katu se nalazi prostrani stan s velikom terasom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 575.000 €, 159,71 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOETAŽNI APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE Posredujemo u prodaji modernog dvoetažnog stana S3, ukupne korisne površine od 159,71 m2, smješten na 1. i 2. katu elegantne višestambene zgrade u mirnom dijelu Brodarice, tik uz Šibenik. Ovaj prekrasan stan nudi predivne prostore....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 600.000 €, 159,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzni apartman na plaži Na prodaju je prekrasan dvoetažni apartman u novogradnji, smješten samo 20 metara od plaže. Ovaj luksuzni apartman na iznimnoj lokaciji nudi fantastičnu vrijednost za vaš novac. Apartman ima 140 m² i prostire se na dvije etaže. Uz to, uključena su i dva....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 600.000 €, 159,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 575.000 €, 159,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni triplex s bazenom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 398.000 €, 151,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

DRUGI RED DO MORA Prodaju se dva stana u Šparadićima blizu plaže i sa prekrasnim pogledom na more. Stanovi se nalaze u obiteljskoj dvojnoj kući. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata, i potkrovlja. SUTEREN Sastoji se od podruma. PRIZEMLJE U prizemlju se nalazi stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u staroj gradskoj jezgri Šibenika, smješten na prvom katu kamene kuće uz more. Stan ima 150 m te nudi panoramski pogled na more i šibenski kanal sv. Ante. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se 3 atraktivna stana u kući koja je smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzno renoviran stan površine 150 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade, stan se nalazi svega nekoliko koraka od kulturnih znamenitosti, restorana, muzeja, te svih sadržaja koje pruža život u predivnom mediteranskom ambijentu. Ova ekskluzivna nekretnina idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U samom centru Šibenika, s očaravajućim pogledom na šibensku rivu, more i kanal sv. Ante, prodaje se prostran i ekskluzivno renoviran stan na prvom katu manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prvom redu do mora s pogledom na more te je južne orijentacije, što osigurava obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U kamenoj kući iz 15. stoljeća, u prvom redu do mora, smješten je stan koji spaja autentičnost i jedinstvenu lokaciju kakva se rijetko nalazi na tržištu. Nekretnina se proteže kroz tri etaže stambenog dijela. Na trećem katu nalazi se open concept kuhinja s dnevnim boravkom, ispunjena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2025.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 172,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se odličan luksuzni četverosoban stan 166.34m2 (stan 140.76m2 + terasa 40m2+ natkriveni balkon 11,63m2) plus 2 parkirna mjesta na području Šibenika u Crnicama. Na ovoj atraktivnoj lokaciji samo 150 metara od mora....