• GoHome Professional
nekretnine ŠIBENIK prodaja nedovršen - GoHome
  • nekretnine ŠIBENIK prodaja nedovršen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ŠIBENIK prodaja nedovršen

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja nedovršen" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.318 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (prosječna površina)
    • barem 360 m2
    • 430 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 980.640 €, 454,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje prostrana kuća, smještena svega 250 metara od mora, s velikom okućnicom i dvostrukom garažom. Parcela površine 750 m² obuhvaća glavnu kuću, dvije garaže, vanjsku kuhinju i lijepo uređeni vrt s mediteranskim biljem. Kuća ima dva odvojena ulaza. Ulaz u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 800.000 €, 155,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Nedovršena kuća u 1. redu do mora, samo 5-6 metara do lijepe plaže u okolici Šibenika. Na parceli od 422m2 raspolaže s dvije stambene jedinice ukupne površine cca 155m2. U prizemlju se nalazi dvosoban stan od 55m2 iz 80tih godina. U prizemnom dijelu iza kuće nalazi se konoba od 30m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 147,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Nedovršena katnica u Zatonu :::. U Zatonu kod Šibenika prodaje se samostojeća, nedovršena katnica koja raspolaže sa 147m2 stambene površine a nalazi se na parceli od 457m2. Prizemlje kuće sastoji se od 60m2 velikog 2-sobnog stana i spremišta/konobe od 17m2. Potrebno je dovršenje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja nedovršen'
450.000 €
299.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 2.000.000 €, 364,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2023.,

www.crozilla.com

Prodaja - Kuća- 5 apartmana - Šparadići - Prvi red do mora - 364m2 + Garaža Prodaje se nedovršen objekt sagrađen na parceli od 1266m2 s predviđenih 5 apartmana, bazena i garaže površine od 36m2 u mjestu Šparadići - PRVI RED DO MORA. Objekt posjeduje pravomoćnu građevinsku dozvolu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 975.000 €, 376,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je nedovršena obiteljska kuća sa bazenom smještena u Vrpolju, mirnom mjestu udaljenom 5 minuta vožnje od Šibenika, a do najbliže plaže ima 5km. Kuća je smještena na velikoj parceli od preko 1000m2 te ima neto korisnu površinu od 376m2 koji se protežu na tri etaže. Suteren....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 370.000 €, 100,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je nedovršena vikendica smještena na uređenom poljoprivrednom imanju površine 5.700 m², udaljenom približno 4 km od Vodica i mora. Riječ je o nekretnini koja pruža potpunu privatnost, mir i autentičan dalmatinski ambijent, idealnoj za odmor, vikend boravak ili razvoj vlastitog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 177,80 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije nazvati 098706308 Nedovršena (roh bau) stambena kuća neto površine 177 m2, na parceli od 1601 m2 u Dubravi pokraj Šibenika. Centar Šibenika udaljen je 5 km, objekt se nalazi u mirnoj, seoskoj prigradskoj četvrti okružena prirodom i čistim zrakom. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 211,18 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, prizemni objekt s površinom od 211,18 m², smješten na parceli od 1.850 m². Objekt je u fazi grubih radova, nedovršen i trenutno nije useljiv, koristi se kao radionica. Objekt ima priključak struje i vode. Sastoji se od dvije velike cjeline, garaže te stubišta za prvi kat.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan