• GoHome Professional
nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan - GoHome
  • nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja moderan" pronađeno 575 nekretnina - prosječna cijena 3.734 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 11 nekretnina za upit nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 154,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Jedinstvena kuća smještena u srcu Šibenika. Sastoji se od tri stambene jedinice ova nekretnina je ugodna za stanovanje ili iznajmljivanje. Prvi kat se sastoji od prostranog apartmana sa velikom terasom, dvije spavaće sobe, moderno opremljene kuhinje, blagovaonice i kupaonice. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan proteže se na cijelom 2. katu moderne stambene zgrade. Zahvaljujući položaju na posljednjoj etaži, stan pruža dodatnu privatnost, mir i otvoren pogled, dok blizina mora i Šibenika ovu nekretninu čini idealnom za svakodnevni život,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 69,86 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan trosoban stan s velikom terasom i pogledom na more, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, u mirnom naselju Bristak, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo tri apartmana. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.168 € na 204.984 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 220.168 €
25.03.2026 - 204.984 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Živite moderno i udobno u srcu novog dijela grada! U ponudi je prekrasan stan na prvom katu moderne zgrade sa 6 stanova. Stan nudi savršeno povezan prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka (29,95m2), dvije spavaće sobe (9 m2 i 11,20 m2), hodnik (8,86 m2) i kupaonicu s wc-om....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan u prizemlju novogradnje smješten u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Brodarici kraj Šibenika. Stan je pažljivo projektiran s naglaskom na funkcionalnost i ugodan boravak, uz odličnu povezanost unutarnjeg i vanjskog prostora. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja predivnu povijesnu kuću u srcu Šibenika s pogledom na "turski sat". Otkrijte savršen spoj bogate povijesti i moderne udobnosti u ovoj izvanredno obnovljenoj kući, idealno smještenoj u samom srcu očaravajućeg šibenskog starog grada. Izvorno sagrađena....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 433.500 € na 467.500 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 467.500 €, 85,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 433.500 €
10.04.2026 - 467.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 304,00 m2 cca 5260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

ŽABORIĆ - Prodaje se luksuzno namještena samostojeća vila s bazenom i garažom smještena na uzvisini, pružajući spektakularan pogled na more i okolicu mjesta! Prekrasna moderna vila nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji, udaljena svega 150 m od plaže. Nesmetan panoramski pogled....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Opis Moderno opremljen apartman u Žaboriću, samo 200 metara od plaže. Apartman je smješten u visokom prizemlju i dio je dvojnog objekta s ukupno tri stambene jedinice, koji je trenutno u fazi izgradnje, a dovršetak se očekuje u srpnju 2025. godine, smještenom na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renovirana i moderno uređena kuća u nizu smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i u neposrednoj blizini Opće bolnice. Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja, a prodaje se potpuno....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 321.720 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? 91,92 m² (S1) Na prodaju moderan dvosoban apartman S1 neto površine 91,92 m², smješten na prvom katu nove stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se na atraktivnoj lokaciji svega....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 241.061 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 87,56 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 497.000 €, 77,60 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 250.536 €, 75,92 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 € na 195.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 62,96 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 214.000 €
13.01.2026 - 200.000 €
11.03.2026 - 189.000 €
15.03.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERAN STAN NA BRODARICI KRAJ ŠIBENIKA Lokacija: Ražinska ulica, Brodarica ? 2 minute do plaže Rezalište! IZVRSNA LOKACIJA ? Popularno kupalište Rezalište ? 3 minute pješke ? Šibenik ? 5.5 km (8 minuta vožnje) ? Osnovna škola Brodarica i Vrtić u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 288.100 €, 66,23 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan S2 na na prvom katu koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, kupaonicu, WC, hodnik, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 258.000 €, 74,78 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s dvije terase na prvom katu zgrade ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 74.78 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? Moderno renoviran jednosoban stan s dvorištem, 120 m od mora ? Brodarica (Šibenik) 83,74 m² ukupne korisne površine | Vlastiti ulaz i dvorište | Kompletna adaptacija | Lokacija blizu svih sadržaja Prodaje se privatno predivno uređen jednosoban stan/apartman u prizemlju....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 380.000 €
09.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

U prizemlju moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj iznimno prostran stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora omogućen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-442 (od ukupno 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com