• GoHome Professional
nekretnina na moru zamjena do 750 eura/m2 400 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru zamjena do 750 eura/m2 400 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zamjena do 750 eura/m2 400 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zamjena do 750 eura/m2 400 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 712 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 787 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 240.000 €, 400,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se imanje u Baranji, Kneževi Vinogradi, površine 17000m2. Imanje se nalazi na atraktivnoj lokaciji uz državnu cestu Osijek-Kneževi Vinogradi, na ulazu u Kneževe Vinograde (stara ciglana). Lokacija idealna za sve djelatnost. Na parceli se nalazi stambena kuća s pomoćnim prostorijama....

 
 
 
  Zemljište, POVLJA, 110.000 €, 400,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Povlja, Brač, Hrvatska ? 400 m² građevinskog zemljišta, cca 200 m od mora, praktičan pristup Na prodaju su dvije spojene građevinske parcele u Povljima na otoku Braču, svaka površine 400 m2. Glavna prodajna opcija je kupnja obje parcele zajedno po cijeni od 199.000 EUR, uz mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SABLJAK SELO, 190.000 €, 400,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nekretnina u Ogulinu, Sabljak Selo 24A, na Jezeru Sabljaci - Kuća tlocrtne bruto Površine oko 400 m2, neto površine oko 350m2 sa pratećim zgradama. - Gospodarskom zgradom površine 100m2, - 4 pomoćne zgrade površine 92m2, 85m2, 27m2 i 14m2 te sa nadstrešnicom površine 13m2.....

 
 
 
  Kuća, ŽUPANJA, 265.000 €, 400,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU! Stambeno-poslovni prostor u kojemu je godinama radio ugostiteljski objekt, te iznad je stambeni prostor. Ogromna prilika za izgradnju hostela, restorana, kafica i slicno ili pretvorba u nekoliko stanova za stanovanje. Cijena i više nego povoljna ispada 662 eura po kvadratu.....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Diklo, 299.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM ILI MIJENJAM ZA STAN - - Zadar ? Diklo |- U srcu prestižnog i mirnog turističkog naselja Diklo, popularnog kako za život, tako i za turistički najam, prodaje se građevinska parcela površine 400 m². Lokacija: Nekretnina se nalazi na odličnoj poziciji, u blizini plaže, šetnice,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 225.000 € na 199.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ZAGREB, Trešnjevka, 199.000 €, 404,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 225.000 €
08.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji na Zagrebačkoj cesti u Rudešu, na zemljištu je kuća površine 113 m2. Kuća je za adaptaciju ili rušenje, ima priključak struje, vode i kanalizacije, plin je ispred kuće. Kuća je legalna i ishodovana je uporabna dozvola, te su napravljeni....

 
 
 
  Kuća, MARUŠEVEC, 300.000 €, 396,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica tlocrtne površine 198 m2 sa garažom površine 40 m2; na zemljištu ukupne površine 6.284 m2. Kuća je smještena na prekrasnoj lokaciji, sa prekrasnim panoramskim pogledom. Sastoji se od prizemlja te kata; kuća je u potpunosti opremljena i namještena. Kompletna infrastruktura....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 139.000 € na 119.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SVETVINČENAT, 119.000 €, 391,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 225.000 €
02.10.2025 - 219.000 €
05.10.2025 - 209.000 €
11.10.2025 - 199.000 €
07.11.2025 - 189.000 €
14.11.2025 - 179.000 €
18.12.2025 - 139.000 €
29.04.2026 - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se parcela sa građevinskom dozvolom, na parceli površine od 391m2 na samom ulazu u centar Butkovića. Moguća zamjena za parcelu u Samoboru. Voda i struja nalaze se na parceli. Plačeni su svi priključci i komunalna naknada. Oko parcele smo izradili ogradni zid, a trenutno se....

 
 
 
  Zemljište, VELI IŽ, 44.000 €, 414,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste na otoku Ižu na odličnoj lokaciji sa tri strane dolazi cesta do terena. 414m2 Struja na terenu Napravljena geodetska izmjera Blizu jezgre Velog Iža i mora 250-300m 110 eura m2 Moguća zamjena za automobil GRAĐEVINSKO ZEMLJISTE VELI IŽ 414m2 Odlična lokacija POVOLJNO.

 
 
 
  Kuća, ĐAKOVO, 285.000 €, 380,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u naselju Vila Đakovo. Naselje je plansko i atraktivno! Kuća se nalazi na parceli preko 400m2. Okućnica je lijepo uređena i održavana. Prilaz dvorištu je prekriven betonskim opločnicima a iza kuće u dvorištu se nalazi grijani bazen , garaža i terasa u sklopu kuće. Kuća....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zamjena do 750 eura/m2 400 m2 (20)
  • nekretnina na moru do 750 eura/m2 400 m2 (57)
  • nekretnina na moru zamjena do 750 eura/m2 (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!