• GoHome Professional
nekretnina na moru zamjena do 300 m2 Zadnjih 14 da - GoHome
  • nekretnina na moru zamjena do 300 m2 Zadnjih 14 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zamjena do 300 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru zamjena do 300 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDINSKE TOPLICE, 250.000 €, 264,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

HITNO ZBOG ODLASKA U INOZEMSTVO! Na sjeveroistočnom rubu Hrvatskog zagorja, u zelenom okružju pitomih brežuljaka prošaranih livadama, vinogradima, voćnjacima i šumama, tik iznad doline riječice Bednje, smještene su Varaždinske Toplice. Prirodni dar ? izdašan izvor termalne vode ?....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine samostojeća kuća 260 m2 na zemljištu od 800 m2 s bazenom koja ima direktni izlaz na plažu.Kuća se proteže na tri etaže+ nisko potkrovlje. ? U prizemlju se nalazi garaža od cca 80m2, gdje dio prostora služi kao ostava. Na ovoj etaži ima i dodatna prostorija s pogledom....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 650.000 €, 251,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Dalmacije, u Zadarskoj županiji, na rubnim dijelovima Ravnih kotara, 7 km od Zadra, 2,5 km od Sukošana, 7 km od Zračne luke Zadar, neposredno uz brzu cestu?Kalmetinu? koja spaja Zadar sa autocestom A1 smještena je ova prekrasna nekretnina. Vila se sastoji od 4 hotelski dizajnirane....

 
 
 
  Stan, SRIMA, 716.586 €, 241,45 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan u stambenoj zgradi prvi red do mora i predivne plaže u mjestu Srima pored Vodica. Stan SJ 2 ima ukupnu stambenu površinu od 94,33m2 + terase od 48.28m2 + krovna terasa od 98,74m2. Iz stana se pruža savršen pogled na more. Specifikacije površina: spavaća soba 9,85 spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Rastočine, 250.000 €, 217,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi Meditor nekretnina nalazi se poslovni prostor u poslovnoj zoni Škurinje, Rijeka Na prodaju je poslovni prostor ? samostojeća poslovna zgrada smještena na atraktivnoj lokaciji u poslovnoj zoni Škurinje, svega nekoliko minuta udaljenoj od centra Rijeke. Ukupna površina uredskog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 350.000 €, 204,56 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u blizini centra Podsuseda Nalazi se na mirnoj i zelenoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a pritom je svega nekoliko minuta udaljena od svih sadržaja potrebnih za svakodnevicu. Kuća je prostorno raspoređena na podrum, prizemlje, kat i potkrovlje,....

 
 
 
  Kuća, DONJE KOMAREVO, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Idilična nekretnina uz glavnu cestu ? mir, priroda i velika okućnica! Na prodaju prekrasno seosko imanje smješteno u mirnom i zelenilom okruženom naselju Blinjski Kut, svega 5 kilometara od grada Siska te na odličnoj lokaciji s brzom povezanošću prema Zagrebu, Sunji i svim važnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 950.000 €, 197,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Donji grad, atraktivan poslovni prostor 197 m2 koji se nalazi na 2. katu kvalitetne i održavane starogradnje s liftom.Sastoji se od 5 prostorija, recepcijskog dijela, dvije garderobe, tri toaleta, od kojih su dva opremljena tuševima, manje kuhinje, te balkona.Prostoru pripadaju....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 500.000 €, 188,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, GVOZD, 56.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

U srcu gradića Vrginmosta - općina Gvozd, smjestila se ova prostrana kuća s nedavno presloženim krovom. Sastoji se od 2 istovjetna stana, velikog potkrovlja i prostrane okućnice u kojoj su smještene (i ucrtane) još tri poveće gospodarske zgrade. Zgrade su pogodne za držanje strojeva,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zamjena do 300 m2 zadnjih 14 dana (103)
  • nekretnina na moru do 300 m2 zadnjih 14 dana (185)
  • nekretnina na moru zamjena do 300 m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.