• GoHome Professional
nekretnina na moru zamjena što manje pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru zamjena što manje pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zamjena što manje pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru zamjena što manje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 109.000 € na 105.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 105.000 €, 30,66 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 109.000 €
10.03.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Jednosobni stan u prizemlju 30,66m2 Sastoji se od: Jedne sobe, kuhinje, kapaone sa wc-om i terasom. Moguća prenamjena u poslovni prostor. Vlasništvo je uredno. Tereta nema. Moguća zamjena za stan u Zagrebu. Cijena 105.000,00Eur Kontakt isključivo na: 098/833-822 Stambeno/poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,75 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 179.900 € na 164.900 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VIR, 164.900 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2025 - 115.000 €
24.04.2025 - 85.000 €
03.05.2025 - 159.000 €
20.09.2025 - 199.000 €
03.12.2025 - 214.900 €
11.12.2025 - 219.900 €
13.12.2025 - 179.900 €
22.02.2026 - 169.900 €
04.03.2026 - 179.900 €
29.03.2026 - 164.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA APARTMANA NA OTOKU VIRU ADRESA APARTMANA STRAŽA XXVIII APARTMANI IMAJU VELIKE TERASE I PRIPADA IM SVAKOME JEDNO PARKIRNO MJESTO U DVORIŠTU. UNUTRAŠNJOST APARTMANA 42m2 VANJSKA TERASA 15m2 PARKIRNO MJESTO 13m2 ZGRADA JE SPOJENA NA GRADSKI VODOVOD I KANALIZACIJU. KUĆA SE NALAZI....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 205.000 €
20.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 32.000 € na 22.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDINSKE TOPLICE, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 32.000 €
18.04.2026 - 22.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Vikend kuća na dvije etaže, ukupne stambene površine 40 m2, na zemljištu površine 370 m2, svega 1,5 km od Varaždinskih Toplica! Pozicija na brijegu, sa nagibom parcele na zapadnu stranu i prekrasnim pogledom na okolni krajolik. Zemljište odlično za uređenje vrta ili voćnjaka. OBJEKT....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 159.000 € na 155.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JADRANOVO, 155.000 €, 50,23 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 155.000 €
29.09.2025 - 165.000 €
01.04.2026 - 159.000 €
18.04.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Stan: Jadranovo, od mora udaljeno 250m, potpuno namješten 43,23 m2 plus ostava u podrumu 7m2, u stambenoj zgradii koja se nalazi u centru Jadranova iznad pošte, Vladimira nazora 3b, drugi kat, 50 metara od škole, vrtića, trgovine, ambulante, pošte. Sastoji se od dvije sobe....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 250.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 51,53 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 255.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Svega par minuta od Arena centra prodajem stan od 74 m² u novogradnji u zagrebačkom naselju Remetinec. Radi se o stanu prizemne ili niske etaže, uz koji dolazi terasa površine 18 m², privatni vrt od 90 m² te vanjsko parkirno mjesto od 13 m². Zgrada je nove gradnje, modernog izgleda....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 158.000 € na 148.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DELNICE, 148.000 €, 57,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 158.000 €
11.04.2026 - 148.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE STAN U DELNICAMA ? 57 m² Prodaje se prostran i svijetao stan u Delnicama, ukupne površine 57 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: dvije odvojene spavaće sobe, kuhinje (nova, rađena po mjeri), hodnika, adaptirane kupaone, dnevnog boravka s blagovaonom,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 235.000 € na 230.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 235.000 €
18.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

POGODAN ZA MLADE!!! Prodajemo trosoban stan na 5. katu bez lifta u održavanoj zgradi ? može i zamjena za manji. Parking je besplatan i javni. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje i dvije spavaće sobe, te kupaonice s tušem i WC-om. Sve tri sobe imaju prostor za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zamjena što manje pala cijena (136)
  • nekretnina na moru što manje pala cijena (157)
  • nekretnina na moru zamjena što manje (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri