• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa 70 m2 vrt - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa 70 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa 70 m2 vrt

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa 70 m2 vrt" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 261.050 €, 71,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, jedan od najpoželjnijih gradova u Istri, nudi spoj mediteranskog načina života, razvijene infrastrukture i blizine mora. Valdebek je mirno i traženo stambeno naselje koje se kontinuirano razvija te je sve češći izbor za obiteljski život i dugoročnu investiciju. Prodaje se stan....

 
 
 
  Stan, VODICE, 258.000 €, 69,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, apartman sa vrtom, novogradnja Stan se sastoji od hodnika, kuhinje-blagovaone-dnevnog boravka, kupaonice, 2 spavaće sobe, jedne natkrivene terase, vrta i parkirnog mjesta. Ukupna i stvarna površina svega navedenog iznosi 93,82 m2 + parkirno mjesto stvarne površine 15 m2. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Apartman, VODICE, 258.000 €, 69,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, GREBAŠTICA, 262.500 €, 63,50 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.simicdom.com

Na prodaju je odličan apartman u novogradnji udaljenoj samo 200m od plaže u Grebaštici. Zgradu gradi firma stoga kupci nemaju trošak poreza na promet nekretnina i moguće je kupiti stan na kredit po spomenutoj cijenu. Apartman se nalazi u prizemlju manje zgrade te ima ukupnu korisnu....

 
 
 
  Stan, POREČ, Centar, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Poreč okolica Prodaje se stan u prizemlju kvalitetne novogradnje smješten u stambenoj zgradi s ukupno 8 stanova, na mirnoj lokaciji nedaleko Poreča. Ukupna površina stana iznosi 66,48 m, uz dodatnu ostavu u podrumu površine 5,5 m. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, KRK, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi imamo ovu lijepo uređenu kamenu kuću koja je potpuno renovirana i čeka nove vlasnike! Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 7 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica/u nizu....

 
 
 
  Kuća, KRK, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 290.830 €, 69,68 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Peroju, priobalnom mjestu poznatom po mirnom okruženju i blizini mora, razvija se novi stambeni projekt koji obuhvaća dvije zgrade s ukupno dvanaest stanova, raspoređenih na tri etaže. Projekt je koncipiran s naglaskom na suvremenu arhitekturu, funkcionalnost i kvalitetu gradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 329.000 €, 69,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2sobni stan na 1.katu na Selskoj ulici na Trešnjevci. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika, balkona, terase, vrta. Stanu pripada spremište i garažno parkirno mjesto. Orijentacija sjever, jug, zapad. Grijanje centralno plinsko etažno.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zadnjih 7 dana terasa 70 m2 vrt (80)
  • nekretnina na moru terasa 70 m2 vrt (82)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana 70 m2 vrt (1)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa vrt (9)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa 70 m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me