• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena 80 m - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena 80 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena 80 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 399.000 € na 329.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 329.000 €, 80,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 329.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 80 m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan dvosobni stan zatvorene površine 57 m2 i 23 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 280.350 € na 272.346 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, 272.346 €, 80,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.350 €
22.05.2026 - 272.346 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj projekt predstavlja spoj estetike i funkcionalnosti, pružajući Vam ne samo dom, već i način života koji je u potpunosti prilagođen suvremenim potrebama. Obuhvaća 9 stambenih jedinica čije površine variraju od 45 m2 do 100 m2, svaka s osiguranim garažnim i vanjskim parkirnim mjestima....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, FINIDA, 440.000 €, 81,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 470.000 €
18.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan na odličnoj lokaciji, 40 m od mora i plaže u Umagu Prodaje se stan na TOP lokaciji, 40 m od mora i plaže u Umagu. Neto korisna površina stana je 80,66 m2 te se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i lođe. Stanu pripada garažno parkirno mjesto i spremište.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 530.000 € na 494.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, OPATIJA, 494.000 €, 86,99 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 570.000 €
25.04.2026 - 530.000 €
23.05.2026 - 494.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja 2S+DB stan 86,99 m2 s pogledom na more, u Lovranu. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice, bez buke i prometa, blizu centra, na samo 350 m od mora. Stan se nalazi u novogradnji izgrađenoj 2025. godine, a koja broji....

 
 
 
 
-34%

Promjena cijene sa 38.000 € na 25.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRAČIŠĆE, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 38.000 €
23.05.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom centru Gračišća prodaje se autohtona istarska kamena kuća za kompletnu renovaciju. Kuća tlocrtne površine 47 m2 sastoji se od prizemlja i kata a sva infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini. ID CODE: 300391029-369 Luka Posavčević Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 399.000 € na 329.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, 329.000 €, 80,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 399.000 €
23.05.2026 - 329.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo modernu zgradu, novogradnju sa 4 vrhunska stana na odličnoj lokaciji na svega 5 min vožnje do centra Zadra u blizini javnog prijevoza i svih za ugodan život potrebnih sadržaja. Blizina plaže i pogled na otok Ugljan pružaju poseban ugođaj. Zgrada ima 2 kata. Svi stanovi....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 399.000 € na 329.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRNO, 329.000 €, 80,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 399.000 €
22.05.2026 - 329.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 525.000 € na 500.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, FINIDA, 500.000 €, 80,00 m2 cca 6250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 525.000 €
22.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag Novi apartman u ekskluzivnoj zgradi uz more i u centru grada iz našae ponude izdvajamo na atraktivnoj lokaciji, u samom centru Umaga, smješten u prvoj redu uz more, na trećem katu moderne zgrade visoke građevinske kvalitete. Apartman ima ukupnu površinu od 80,66 m i sastoji....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 19.900 € na 17.900 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZRINJ LUKAČKI, 17.900 €, 80,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 19.900 €
22.05.2026 - 17.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća površine 80 m² smještena u mirnom mjestu Zrinj Lukački, u blizini Virovitice i mađarske granice, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za obiteljski život, vikendicu ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije sobe, hodnika, kuhinje, kupaonice i ostave. Na objektu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zadnjih 7 dana pala cijena 80 m2 (240)
  • nekretnina na moru pala cijena 80 m2 (23)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2 (10)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.