• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 180 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 180 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 180 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.705 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 46000 eura
    • do 58000 eura (prosječna cijena)
    • do 70000 eura
    • do 584 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POLAČE, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 180 m2'
950.000 €
950.000 €
2.282.500 €
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 699.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Kaštelir-Labinci - samostojeća kuća sa 3 stana, pogled more RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu izuzetnu samostojeću kuća u Kašteliru, smještenu na jednoj od najpoželjnijih lokacija ? u prvom redu prema moru, s očaravajućim, otvorenim pogledom koji se proteže....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 450.000 €, 290,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju mjesta Polača, u zaleđu Biograd na Moru, smjestila se prostrana i kvalitetno građena kuća na parceli od 900 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže te pruža udobnost, funkcionalnost i prekrasan pogled na prirodu....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 550.000 €, 380,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Impresivna kuća s bazenom, uređenim prizemljem, 8 apartmana i velikom okućnicom ? Donja Jagodnja (okolica Biograda) Lokacija: Donja Jagodnja, općina Polača (8 km od Biograda na Moru) Stambena površina: 380 m² Površina parcele: 1.100 m² Broj etaža: 3 (Prizemlje + Kat + Potkrovlje)....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 2.200.000 €, 400,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Impozantna moderna vila smještena u pitoreskom mjestu na otoku Braču. Završena 2014. godine, prostire se na 400 m2 stambenog prostora, idealnog za one koji traže spoj luksuza, privatnosti i zadivljujućeg pogleda prema moru i ovom prekrasnom mjestu. Vila raspolaže s šest spavaćih soba....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 39.500 € na 40.500 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, POSEDARJE, 40.500 €, 479,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 39.500 €
22.05.2026 - 40.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište od 479 m2, samo 900m od mora u općini Posedarje, u centru mjesta Ždrilo-Kneževići. Pogled prema moru i Velebitu. Prema prostornom planu općine Posedarje moguća je gradnja kuće prizemnice (P+0) ili kuće na kat (P+1) sa do 4 stambene jedinice / apartmana.....

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 1.300.000 €, 480,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se hostel s uhodanim poslovanjem prvi red do mora u Sukošanu. Posluje kao pansion, s više apartmana i soba te restoranom-konobom, koji se nalazi u podrumskom dijelu objekta. Na četvrtoj etaži se nalazi krovna terasa, s koje se pruža prekrasan pogled prema moru i obližnjim....

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 360.000 €, 3000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

200m od mora na otoku Braču u mjestu Milna se prodaje građevinska parcela od 3000m2 za stambenu gradnju. Zemljište ima otvoreni pogled prema moru i neasfaltirani pristupni put. U blizini su svi potrebni priključci (voda, struja, kanalizacija). Parcela je na umjerenijem nagibu te....

 
 
 
  Zemljište, POSEDARJE, 1.692.000 €, 6768,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Ovo građevinsko zemljište površine 6768m2, spušta se prema samom moru, te je kao takvo izvrsno je za gradnju većeg projekta. Zemljište ima dovedenu vodu i struju, te već izveden put i pristup do mora. Sa terena se pruža nesmetani pogled na more i na Velebit. .

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 248.000 €, 1594,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Bregi, Anđeli, prodajemo građevinsko zemljište sa prekrasnim pogledom na Kvarner. Zemljište pravilnog oblika, smještenom na povišenom dijelu sa kojeg se pruža otvoreni pogled prema moru, sa izdanom je građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Ukupna površina je 1594 m2. Plaćena....

 
 
 
  Zemljište, OMIŠ, 375.000 €, 1204,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Nemira kod Omiša . Parcela je površine 1200m2 u blagom padu prema moru te s mogučnošću kaskadne gradnje. Prilaz građevinskom zemljištu je direktno s magistrale D8. Teren je na višoj nadmorskoj visini od parcele ispred sebe te joj je na takav....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 96.000 €, 1927,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Malom Lošinju, u katastarskoj općini Ćunski, ukupne površine 1.927 m2, s direktnim pristupom moru, priključkom vode i mogućnošću priključenja struje - infrastruktura je u blizini, susjedni tereni imaju priključak struje. Teren se spušta prema....

 
 
 
  Zemljište, DONJA ČEMERNICA, 51.900 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvanredna prilika, zemljište na D6, preko puta su dvije autobusne autobusne stanice smjer Karlovac-Sisak. Teren je blago nakošen prema jugu i pogodan za komercijalnu djelatnost. Bez konkurencije a na cesti kojom putnici iz Slavonije idu prema moru te gastarbajteri odlaze na praznike....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 300.000 €, 5932,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mješovito zemljište ukupne površine 5932 m², koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 1477 m² i poljoprivrednog zemljišta površine 4455 m². U naravi, zemljište se koristi kao oranica i pašnjak, a odlikuje se blago nakošenim terenom prema moru. Zemljište ima odličan....

 
 
 
  Zemljište, FAŽANA, 130.000 €, 6390,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Fažana je malo ribarsko mjesto smješteno na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuto prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 6390 m2. Udaljenost od centra Fažane je 2 km, Pristupni put do Zemljišta,....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 192.000 €, 567,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste uz magistralu i idealno za gradnju apartmana ili obiteljske kuće Građevinsko zemljište, Sveti Petar na Moru, 567 m2.

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!