• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 pal - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 pal - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.194 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 26000 eura (prosječna cijena)
    • do 31000 eura
    • do 261 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 2.000.000 € na 1.750.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VELI IŽ, 1.750.000 €, 235,00 m2 cca 7450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.10.2025 - 2.000.000 €
16.05.2026 - 1.750.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Doživite potpunu privatnost i luksuz jedne od najpoželjnijih vila na otoku Veli Iž, smještene u slikovitoj uvali Drage. Ova veličanstvena vila nudi spektakularan panoramski pogled na more, vlastiti bazen od 24 m² te izravan pristup moru kroz privatne stepenice. Uživati ćete u autentičnom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 465.000 € na 445.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RABAC, 445.000 €, 155,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 465.000 €
17.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 € na 80.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KRUŠEVO, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 100.000 €
14.03.2026 - 90.000 €
16.05.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OBROVAC, KRUŠEVO - Građevinsko zemljište drugi red do mora Zamislite život na samo nekoliko koraka od valova, u mirnom kutku Kruševa gdje se moru možete diviti iz udobnosti svoga doma. Ovo građevinsko zemljište, smješteno na drugom redu do mora, pruža savršenu ravnotežu između blizine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 pala cijena'
120.000 €
 
-17%

Promjena cijene sa 212.000 € na 175.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SVETI FILIP I JAKOV, 175.000 €, 669,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 212.000 €
01.03.2026 - 210.000 €
05.03.2026 - 208.000 €
14.03.2026 - 207.000 €
22.03.2026 - 206.000 €
29.03.2026 - 205.000 €
10.04.2026 - 202.000 €
26.04.2026 - 212.000 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 669 m2. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni. U blizini parcele se nalazi sva potrebna infrastruktura. Mirna lokacija s puno zelenila. Udaljenost do grada Zadra je cca 20 km. Biograd na Moru udaljen je 5 min vožnje. Vlasništvo uredno 1/1.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr