• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 1.722 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 31000 eura (prosječna cijena)
    • do 37000 eura
    • do 311 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TROGIR, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana barem 170 m2'
190.000 €
1.490.000 €
1.490.000 €
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 237,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću na atraktivnoj lokaciji! Kuća se nalazi na posljednjoj građevinskoj parceli ka moru. Prizemlje kuće sastoji se od spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na vrt i bazen. U prizemlju se također....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 699.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Kaštelir-Labinci - samostojeća kuća sa 3 stana, pogled more RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu izuzetnu samostojeću kuća u Kašteliru, smještenu na jednoj od najpoželjnijih lokacija ? u prvom redu prema moru, s očaravajućim, otvorenim pogledom koji se proteže....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 2.200.000 €, 400,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Impozantna moderna vila smještena u pitoreskom mjestu na otoku Braču. Završena 2014. godine, prostire se na 400 m2 stambenog prostora, idealnog za one koji traže spoj luksuza, privatnosti i zadivljujućeg pogleda prema moru i ovom prekrasnom mjestu. Vila raspolaže s šest spavaćih soba....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 1.300.000 €, 480,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se hostel s uhodanim poslovanjem prvi red do mora u Sukošanu. Posluje kao pansion, s više apartmana i soba te restoranom-konobom, koji se nalazi u podrumskom dijelu objekta. Na četvrtoj etaži se nalazi krovna terasa, s koje se pruža prekrasan pogled prema moru i obližnjim....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 91.000 €, 45000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji velikog poljoprivrednog zemljišta od 45000m2 sa prekrasnim i otvorenim pogledom prema moru. Nalazi se na istočnom dijelu otoka Brača i zapadnom dijelu mjesta Novo selo u granicama Prostornog plana općine Selca, kojim je regulirana mogućnost gradnje u skladu s....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 109.200 €, 728,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 728 m² smješteno u mirnom i atraktivnom dijelu Turnja, nedaleko od Biograda na Moru. Parcela se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone te predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili objekta za turistički najam. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 248.000 €, 1594,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Bregi, Anđeli, prodajemo građevinsko zemljište sa prekrasnim pogledom na Kvarner. Zemljište pravilnog oblika, smještenom na povišenom dijelu sa kojeg se pruža otvoreni pogled prema moru, sa izdanom je građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Ukupna površina je 1594 m2. Plaćena....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 96.000 €, 1927,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Malom Lošinju, u katastarskoj općini Ćunski, ukupne površine 1.927 m2, s direktnim pristupom moru, priključkom vode i mogućnošću priključenja struje - infrastruktura je u blizini, susjedni tereni imaju priključak struje. Teren se spušta prema....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 300.000 €, 5932,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mješovito zemljište ukupne površine 5932 m², koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 1477 m² i poljoprivrednog zemljišta površine 4455 m². U naravi, zemljište se koristi kao oranica i pašnjak, a odlikuje se blago nakošenim terenom prema moru. Zemljište ima odličan....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 94.500 €, 630,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 630 m² smješteno u mirnom i atraktivnom dijelu Turnja, nedaleko od Biograda na Moru. Parcela se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone te predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili objekta za turistički najam. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, OMIŠ, 375.000 €, 1204,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Nemira kod Omiša . Parcela je površine 1200m2 u blagom padu prema moru te s mogučnošću kaskadne gradnje. Prilaz građevinskom zemljištu je direktno s magistrale D8. Teren je na višoj nadmorskoj visini od parcele ispred sebe te joj je na takav....

 
 
 
  Zemljište, STARA NOVALJA, 870.800 €, 12440,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 12.440 m? u Staroj Novalji, u prvom redu do mora, neposredno uz plažu Planjka (Trinćel). Zemljište je pravilnog oblika, kompaktno, s otvorenim pogledom na more i bez objekata ispred parcele. Pristup moru je neposredan. Parcela je ograđena suhozidom te....

 
 
 
  Zemljište, DONJA ČEMERNICA, 51.900 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvanredna prilika, zemljište na D6, preko puta su dvije autobusne autobusne stanice smjer Karlovac-Sisak. Teren je blago nakošen prema jugu i pogodan za komercijalnu djelatnost. Bez konkurencije a na cesti kojom putnici iz Slavonije idu prema moru te gastarbajteri odlaze na praznike....

 
 
 
  Zemljište, VRSI, 1.200.000 €, 2895,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2895 m2 na samom moru , idealna lokacija za poslovnu investiciju gradnju više objekata. SVE OSTALE INFORMACIJE NA 0913114227 EMANUEL Mulo, 2895 m2,TOP POZICIJA , idealno za poslovnu investiciju.

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 360.000 €, 3000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

200m od mora na otoku Braču u mjestu Milna se prodaje građevinska parcela od 3000m2 za stambenu gradnju. Zemljište ima otvoreni pogled prema moru i neasfaltirani pristupni put. U blizini su svi potrebni priključci (voda, struja, kanalizacija). Parcela je na umjerenijem nagibu te....

 
 
 
  Zemljište, FAŽANA, 130.000 €, 6390,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Fažana je malo ribarsko mjesto smješteno na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuto prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 6390 m2. Udaljenost od centra Fažane je 2 km, Pristupni put do Zemljišta,....

 
 
 
  Zemljište, RUDA, 187.000 €, 2671,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK VIS POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA Parcela na samom moru u uvali Ruda na otoku Visu. Do parcele vodi makdamski put, voda i struja na parceli. Najbliže mjesto Rukavac i Podstražje. ID KOD AGENCIJE: ST1297 Lana Blažević Agent s licencom Mob: 095/525-7325 Tel: 051 564....

 
 
 
  Zemljište, NOVALJA, 870.800 €, 12440,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

INVESTICIJA, Zemljište uz more, pristupni put, Novalja, 12.440 m2 INVESTICIJA, Zemljište uz more, pristupni put, Novalja, 12.440 m2 Nedaleko od Novalje i pješčane plaže Planjka u uvali prodaje se zemljište s pogledom i pristupom moru površine 12.400 m2. Parcela je ograđena suhozidom....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 2.613.936 €, 8378,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo kod prodaje zemljišta u Biogradu na moru, Slanica, prvi red do mora, širina parcele uz more cca 70 m, pravilnog oblika, neposredna blizina plaže Kumenati. Zemljište se nalazi unutar izdvojenog građevinskog područja izvan naselja i to dijelom unutar zone ugostiteljsko turističke....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr