• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.120 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • luksuzan
    • pogled na more
    • zadnji kat
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRK, 430.000 €, 74,00 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk namješten stan na drugom katu sa prekrasnom sunčanom velikom terasom koja se po potrebi može natkriti tendama, stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom. Iz stana se pruža otvoreni pogled prema moru, stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, VRSAR, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se 3,5-sobni stan površine 85 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Vrsaru, smješten na trećem katu zgrade. Pozicija stana omogućava vrlo brzi pristup svim potrebnim sadržajima, ali i moru, koje je udaljeno svega 400-tinjak metara. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na samom moru u manjem stambenom objektu , prodajemo apartman na prvom katu. Apartman ima tri spavaće sobe, kupatilo + zasebno toalet, dnevni boravak i kuhinja.. Lijepa prostrana terasa sa koje se pruža otvoren pogled na more. Apartman je kompletno namješten i takav se prodaje. Parkirno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana 80 m2'
285.000 €
279.718 €
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 257.000 €, 77,88 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Stan S4 u novogradnji ? Privlaka-Mletak, samo 200 m od uređene plaže Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten u mirnom naselju Privlaka-Mletak, poznatom po prekrasnim plažama, čistom moru i opuštajućoj atmosferi idealnoj za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 289.000 €, 73,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji, ukupne površine 73 m², smješten na 2. katu manje zgrade na mirnoj i povišenoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i otoke. Stan ima 63 m² zatvorenog stambenog prostora i 10 m² lođe prema moru. Trostrane je orijentacije - jug, zapad i sjever - što....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb