• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 7 dana što manje - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 76 nekretnina - prosječna cijena 2.717 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DRVENIK VELIKI, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 237,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću na atraktivnoj lokaciji! Kuća se nalazi na posljednjoj građevinskoj parceli ka moru. Prizemlje kuće sastoji se od spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na vrt i bazen. U prizemlju se također....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 699.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Kaštelir-Labinci - samostojeća kuća sa 3 stana, pogled more RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu izuzetnu samostojeću kuća u Kašteliru, smještenu na jednoj od najpoželjnijih lokacija ? u prvom redu prema moru, s očaravajućim, otvorenim pogledom koji se proteže....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 2.200.000 €, 400,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Impozantna moderna vila smještena u pitoreskom mjestu na otoku Braču. Završena 2014. godine, prostire se na 400 m2 stambenog prostora, idealnog za one koji traže spoj luksuza, privatnosti i zadivljujućeg pogleda prema moru i ovom prekrasnom mjestu. Vila raspolaže s šest spavaćih soba....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.700.000 €, 440,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Medulin je malo mjesto smješteno na južnom dijelu Istre, Hrvatska. Poznato je po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru, što ga čini popularnom destinacijom za turiste, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Medulin se također ponosi bogatom poviješću i tradicijom, a u blizini se nalaze....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 39.500 € na 40.500 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, POSEDARJE, 40.500 €, 479,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 39.500 €
22.05.2026 - 40.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište od 479 m2, samo 900m od mora u općini Posedarje, u centru mjesta Ždrilo-Kneževići. Pogled prema moru i Velebitu. Prema prostornom planu općine Posedarje moguća je gradnja kuće prizemnice (P+0) ili kuće na kat (P+1) sa do 4 stambene jedinice / apartmana.....

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 1.300.000 €, 480,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se hostel s uhodanim poslovanjem prvi red do mora u Sukošanu. Posluje kao pansion, s više apartmana i soba te restoranom-konobom, koji se nalazi u podrumskom dijelu objekta. Na četvrtoj etaži se nalazi krovna terasa, s koje se pruža prekrasan pogled prema moru i obližnjim....

 
 
 
  Zemljište, NEVIĐANE, 95.000 €, 525,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Neviđane je grad, koji se nalazi izravno na moru na istoku otoka Pašmana. Malo i mirno mjesto je smješteno 2 km istočno od naselja Dobropoljana, 18 km jugoistočno od naselja Preka, 10 km jugoistočno od naselja Kukljica. S neviđanske obale pruža se panoramski pogled na Pašmanski....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PAG, 90.000 €, 1148,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Građevinski teren na Pagu! Otok Pag površinom je peti najveći otok u Jadranskom moru, ali je duljinom obale od 302,47 km najrazvedeniji otok Jadrana. Na otok se, s južne strane, može stići mostom, dugim 340 m, iz pravca Zadra, tj. Posedarja ili trajektom u Žigljen na sjeveru otoka....

 
 
 
  Zemljište, OMIŠ, 375.000 €, 1204,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Nemira kod Omiša . Parcela je površine 1200m2 u blagom padu prema moru te s mogučnošću kaskadne gradnje. Prilaz građevinskom zemljištu je direktno s magistrale D8. Teren je na višoj nadmorskoj visini od parcele ispred sebe te joj je na takav....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 248.000 €, 1594,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Bregi, Anđeli, prodajemo građevinsko zemljište sa prekrasnim pogledom na Kvarner. Zemljište pravilnog oblika, smještenom na povišenom dijelu sa kojeg se pruža otvoreni pogled prema moru, sa izdanom je građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Ukupna površina je 1594 m2. Plaćena....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 96.000 €, 1927,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Malom Lošinju, u katastarskoj općini Ćunski, ukupne površine 1.927 m2, s direktnim pristupom moru, priključkom vode i mogućnošću priključenja struje - infrastruktura je u blizini, susjedni tereni imaju priključak struje. Teren se spušta prema....

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 720.000 €, 2874,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more, ukupne površine 2874 m2, smješteno u mirnom naselju samo 6 km udaljenom od centra Poreča - jednog od najpoznatijih turističkih odredišta na Jadranu. Ovo je posljednje dostupno zemljište orijentirano prema moru, što ga....

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 90.000 €, 2899,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 2.899 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Zminjaku - Murter. Zemljište je pravilnog oblik s pristupom moru s dvije strane parcele. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela zemljišta na Kornate. Od centra Murtera udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 360.000 €, 3000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

200m od mora na otoku Braču u mjestu Milna se prodaje građevinska parcela od 3000m2 za stambenu gradnju. Zemljište ima otvoreni pogled prema moru i neasfaltirani pristupni put. U blizini su svi potrebni priključci (voda, struja, kanalizacija). Parcela je na umjerenijem nagibu te....

 
 
 
  Zemljište, STON, 300.000 €, 3302,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište u prvom redu do mora u mjestu Broce, na mirnoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Stona. Parcela se nalazi neposredno uz more, od kojeg je odvojena javnom cestom, te ima osiguran pristup i otvoren pogled prema moru i Stonskom zaljevu. Ukupna....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 88.750 €, 3550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravilnog oblika s javnim pristupnim putem od 5 metara širine. Zemljište u blagom padu prema moru, jugozapad. Zemljište je po prostornom planu izuzeto iz građevinske zone i nalazi se uz građevinsku zonu i izgrađene kuće. Cijena zemljišta iznosi 25 € po m2 ali se oko cijene....

 
 
 
  Zemljište, DONJA ČEMERNICA, 51.900 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvanredna prilika, zemljište na D6, preko puta su dvije autobusne autobusne stanice smjer Karlovac-Sisak. Teren je blago nakošen prema jugu i pogodan za komercijalnu djelatnost. Bez konkurencije a na cesti kojom putnici iz Slavonije idu prema moru te gastarbajteri odlaze na praznike....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 400.700 €, 4007,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 830.000 €, 5500,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni oznake S1 komercijalne namjene površine 5.500 m² u Biogradu na Moru, Zadarska županija. Kat. Čestica 452/1 Biograd na moru, vlasnički list. Građevinsko zemljište, Biograd na Moru, 5500 m2.

 
 
 
  Zemljište, ZAMBRATIJA, 1.944.950 €, 5557,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima građevinsko zemljište u blizini mora sa pogledom na more. Zambratija je malo i vrlo poželjno obalno naselje smješteno svega 5 km sjeverno od centra Umaga, na zapadnoj obali Istre. Poznata je po uređenim plažama, čistom moru i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 300.000 €, 5932,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mješovito zemljište ukupne površine 5932 m², koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 1477 m² i poljoprivrednog zemljišta površine 4455 m². U naravi, zemljište se koristi kao oranica i pašnjak, a odlikuje se blago nakošenim terenom prema moru. Zemljište ima odličan....

 
 
 
  Zemljište, FAŽANA, 130.000 €, 6390,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Fažana je malo ribarsko mjesto smješteno na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuto prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 6390 m2. Udaljenost od centra Fažane je 2 km, Pristupni put do Zemljišta,....

 
 
 
  Zemljište, POSEDARJE, 1.692.000 €, 6768,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Ovo građevinsko zemljište površine 6768m2, spušta se prema samom moru, te je kao takvo izvrsno je za gradnju većeg projekta. Zemljište ima dovedenu vodu i struju, te već izveden put i pristup do mora. Sa terena se pruža nesmetani pogled na more i na Velebit. .

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 1.364.029 €, 13243,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 13.243 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Murteru. Zemljište je pravilnog oblika, smješteno uz javni put, nagib prema moru. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela parcele na Tisno. Od centra Murtera udaljeno približno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-76 (od ukupno 79)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more