• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 14 dana vrt - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 14 dana vrt

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 14 dana vrt" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.990 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVRAN, 370.000 €, 57,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan u Lovranu, idealan za ugodan život ili odmor na moru. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om te male ostave. Posebnu vrijednost daju lođa i vlastiti vrt s prekrasnim pogledom na more savršeno mjesto....

 
 
 
  Stan, POREČ, 336.480 €, 77,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, luksuzni stan u prizemlju Luksuzna zgrada s osam stanova, svi orijentirani prema moru udaljenom 1,5 km, predstavlja savršeno mjesto za uživanje u prekrasnom pogledu i udobnosti. Svaki od osam stanova opremljen je podnim grijanjem i inverter klimama, osiguravajući optimalnu....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 298.608 €, 93,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 14 dana vrt'
430.000 €
156.072 €
2.000.000 €
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Žminj, Stan u prizemlju s vrtom Predstavljamo vam elegantan stan u novogradnji, smješten u mirnoj zgradi s ukupno osam stanova, udaljen svega 25 km od obale i ljepota Rovinja. Ova idilična lokacija nudi kombinaciju blizine moru i svim potrebnim sadržajima za udoban i ugodan....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Naselje na južnoj, sunčanoj strani otoka, poznato po vinarima obitelji Plenković. Stara kamena seoska kuća nalazi se u blizini vinograda, na padini koja se pruža prema moru, odakle se pruža očaravajući pogled.Glavna kuća je dvojna, na dvije etaže, s ukupno 80 m2 dobrog stambenog prostora,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 375.000 €, 65,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna mediteranska kuća smještena svega 40 metara od mora pruža savršen spoj privatnosti, udobnosti i opuštenog primorskog života. Ispred kuće nalazi se prekrasna uređena plaža idealna za svakodnevno uživanje u kristalno čistom moru i mediteranskom ambijentu, dok su restorani....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 178.584 €, 64,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 450.000 €, 85,57 m2 cca 5260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKA U ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 540.000 €, 107,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKAU ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 419.000 €, 98,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novigrad, Stan u prizemlju s okućnicom 500 m od mora Stan u Novigradu, smješten u prizemlju zgrade s ukupno osam stanova, pruža idealnu kombinaciju blizine moru i komfora života u manjoj zajednici. Ovaj elegantan stan s dvije spavaće sobe i dva kupatila nudi udobnost i luksuz. Posebnu....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 237,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću na atraktivnoj lokaciji! Kuća se nalazi na posljednjoj građevinskoj parceli ka moru. Prizemlje kuće sastoji se od spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na vrt i bazen. U prizemlju se također....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? Ražanj: autentična vila 230 m² s bazenom, pogledom na more i luksuznim interijerom Ražanj je mirno, šarmantno primorsko naselje smješteno u uvali južno od Rogoznice, poznato po kristalno čistom moru, prirodnim plažama i spektakularnim zalascima sunca. Zahvaljujući svom....

 
 
 
  Stan, UMAG, 609.600 €, 117,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S1 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 530.000 €, 71,00 m2 cca 7470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj moderan apartman s prekrasnim pogledom na more smješten je na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od obale i samo nekoliko minuta od centra grada na Opatijskoj rivijeri. Novogradnja sastoji se od ukupno 6 stanova orijentiranih prema moru s puno sunčeve svjetlosti. Stan....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,05 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom i pogledom na more Na prodaju je moderan dvoetažni stan u izgradnji, ukupne površine 76,05 m², smješten u mirnom dalmatinskom mjestu Sveti Petar ,između Zadra i Biograda na Moru, idealnom za odmor i život uz....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s dvorištem ? Biograd na Moru ? 2 spavaće sobe, parking za više automobila Na prodaju samostojeća kuća s dvorištem površine 113 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, LOVRAN, 370.000 €, 57,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 1.000.000 €, 200,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Luksuzna vila na moru, Novalja 200m2 Prodaje se luksuzno opremljena vila s pogledom na more koja nudi smještaj s vanjskim bazenom i popločanim dijelom dvorišta, oko 2,6 km od plaže Babe. Ova vila ima privatni bazen, vrt, roštilj, parkiralište. Vila ima 5 spavaćih soba, opremljenu....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 311.950 €, 105,60 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ROGOZNICA - Dvosoban stan s vrtom i pogledom na more Stan se nalazi u Rogoznici, prekrasnom obalnom gradu poznatom po opuštenom dalmatinskom načinu života, kristalno čistom moru i mirnoj atmosferi. Lokacija i prednosti Za samo nekoliko minuta hoda možete doći do prekrasnih plaža,....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,02 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom U srcu mirnog dalmatinskog mjesta Sveti Petar na Moru, svega 200 metara od obale, smjestio se moderan i funkcionalan dvoetažni stan u izgradnji, površine 76,02 m² sa vlastitim vrtom. Ova nekretnina idealna....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,85 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvoetažni stan sa vrtom, 200m od mora U predivnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, smještenom između Zadra i Biograda, prodaje se moderan dvoetažni stan u izgradnji, površine 76.85 m². Ova nekretnina idealan je izbor za one koji žele uživati....

 
 
 
  Stan, UMAG, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S2 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 127,88 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj novi trosobni stan nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade u Biogradu na Moru, na svega 130 m od plaže i 1,2 km od centra grada. Zbog prostranog rasporeda i pripadajućeg vrta, stan predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili ulaganje u nekretnine uz more. Raspored....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com