• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau park 17 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau park 17 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau park 170 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau park 170 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 400.000 €, 171,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč , okolica , kuća u roh-bau fazi sa otvorenim pogledom na more! Na prodaju je moderno projektirana luksuzna vila u roh-bau fazi, netto površine 171 m², smještena na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, svega 3 km od centra Poreča i mora. S prostranom okućnicom i otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, VODICE, 310.000 €, 170,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan površine 110 m2, s pripadajućim visokim potkrovljem s iskoristivih 60 m2, te vrtom od 100 m2, smješten na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno dvije stambene jedinice. Svaka jedinica ima vlastiti, zaseban ulaz iz prizemlja, što osigurava potpunu....

 
 
 
  Kuća, ČEMINAC, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna i vrlo kvalitetno građena samostojeća kuća u Čemincu. Smještena na poželjnoj lokaciji, samo kratkih 15ak minuta vožnje od/do Osijeka, ova nekretnina nudi mnoštvo pogodnosti. Kuća ima prostrano vanjsko područje savršeno za opuštanje i druženje. Bilo da uživate u vrtlarenju....

 
 
 
  Stan, POREČ, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, Veliki stan 170 m2 u Roh-bau fazi Ovaj prekrasan stan nalazi se u mjestu Funtana i trenutno je u visokoj roh-bau fazi. Smješten je blizu mora, s tri različite plaže na svega pet minuta hoda u tri različita smjera. Stan ima površinu od 170m2 i pripadaju mu dva parkira....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, TRNAVA, 220.000 €, 180,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Markuševačkoj Trnavi ukupne površine cca 180 m², razvedena na više etaža: garažu, prizemlje, prvi kat te roh-bau potkrovlje. Temelji objekta izvedeni su 1980-ih godina, dok su prvi kat i potkrovlje dograđeni 2006. godine. Krov je izveden 2006. godine, pokriven crijepom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na zadnjih 14 dana roh-bau park 170 m2 (16)
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana park 170 m2 (2)
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau 170 m2 (3)
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana roh-bau park (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.