• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 14 dana 160 m2 do 2200 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana 160 m2 do 2200 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 14 dana 160 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 14 dana 160 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.187 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, NOVALJA, Centar, 320.000 €, 164,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća u srcu Novalje s okućnicom i izdvojenim apartmanom. Lokacija ove kuće je izvanredna - more je udaljeno svega 250 m, što znači da ćete lako moći uživati u prekrasnom moru i plažama. Ako tražite kuću koja će Vam pružiti miran i ugodan životni prostor, ali i blizinu....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 14 dana 160 m2 do 2200 eura/m2'
155.000 €
  Kuća, VIŠKOVO, 145.000 €, 150,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO - STARINA S POTENCIJALOM Viškovo je općina udaljena 10-ak km od Rijeke, nagnuta prema suncu i moru. U potpunosti prilagođeno suvremenom načinu života, sve češći je odabir mnogim obiteljima s djecom. U centru Viškova, na odličnoj poziciji, posredujemo u prodaji starine koja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine