• GoHome Professional
nekretnina na moru zadnjih 14 dana 110 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru zadnjih 14 dana 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru zadnjih 14 dana 110 m2

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 14 dana 110 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.980 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PRIVLAKA, 630.000 €, 114,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKAU ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Naselje na južnoj, sunčanoj strani otoka, poznato po vinarima obitelji Plenković. Stara kamena seoska kuća nalazi se u blizini vinograda, na padini koja se pruža prema moru, odakle se pruža očaravajući pogled.Glavna kuća je dvojna, na dvije etaže, s ukupno 80 m2 dobrog stambenog prostora,....

 
 
 
  Stan, LIGANJ, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji su elegantani stanovi u nogradnji sa velikom popločenom terasom i predivnim pogledom na more iznad Lovrana. U zgradi s malim brojem stanova, orijentiranih prema moru stambena površina ovih stanova je 110 m2, sa 2 parkirnim mjestom i popločenim dvorištem od 451 m2. OPIS STANA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 14 dana 110 m2'
609.600 €
249.000 €
540.000 €
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 320.000 €, 110,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Barić Draga, samostojeća kuća prvi red do mora! Na samom moru, u mirnoj uvali Barić Drage, prodaje se lijepa kuća obložena kamenom u primorskom stilu. U prizemlju su dvije spavaće sobe, kupaona, dnevni boravak, kuhinja i terasa. Stolarija je PVC, nova s komarnicima. Kat je trenutno....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 442.178 €, 111,13 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne dvojne kuće s bazenom u Kakmi, Benkovac U mirnom okruženju Kakme, u blizini Biograda na Moru, prodaju se dvije moderne dvojne kuće s bazenom. Svaka kuća nudi komforan raspored i visoku kvalitetu gradnje, idealnu za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 655.000 €, 112,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj okolici nadomak Labina prodaje se suvremena kuća s bazenom smještena na samom rubu naselja. Položaj nekretnine omogućuje uživanje u autentičnoj atmosferi istarskog mjesta, osigurava privatnost i mir, a istovremeno nudi brzu dostupnost moru i svim gradskim sadržajima Labina.....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dvorištem ? Biograd na Moru ? 2 spavaće sobe, parking za više automobila Na prodaju samostojeća kuća s dvorištem površine 113 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, LABIN, 250.000 €, 105,72 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u ponudi naše agencije nalazi se prekrasan dvoetažni stan smješten na 2. katu stambene zgrade u jednom od najljepših turističkih mjesta istočne Istre ? Rabac. Poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama i mediteranskom ugođaju, Rabac je idealno mjesto za odmor, život....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 311.950 €, 105,60 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ROGOZNICA - Dvosoban stan s vrtom i pogledom na more Stan se nalazi u Rogoznici, prekrasnom obalnom gradu poznatom po opuštenom dalmatinskom načinu života, kristalno čistom moru i mirnoj atmosferi. Lokacija i prednosti Za samo nekoliko minuta hoda možete doći do prekrasnih plaža,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 114,82 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane su slikovito primorsko mjesto smješteno sjeverozapadno od Zadra, poznato po kristalno čistom moru, mirnom okruženju i autentičnom mediteranskom ugođaju. Ova lokacija nudi savršen balans između privatnosti i turističke atraktivnosti, s prekrasnim plažama, šetnicama i bogatom....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 576.000 €, 104,76 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 540.000 €, 104,11 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pogled na Kvarner te pješačka udaljenost od plaže i kvalitetan stan sa garažom, liftom i svim potrebnim komoditetom savršenog boravka čeka samo na Vas. Orijentacija svih stanova je zapad-jug-istok, bez potpuno sjevernih stanova, time su omogućeni prekrasni pogledi prema moru Kvarnerskog....

 
 
 
  Stan, UMAG, 609.600 €, 117,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S1 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 333.000 €, 118,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 118 m2 smještena u Biogradu na Moru, na mirnoj lokaciji jugozapadne orijentacije. Ova nekretnina ističe se parcelom veličine 582 m2 koja omogućuje privatnost i brojne mogućnosti uređenja vanjskog prostora prema željama budućeg vlasnika. Kuća....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Atraktivno građevinsko zemljište s ugostiteljskim objektom smješteno je u mirnom mjestu nedaleko od Labina, poznatom po čistom moru i ugodnom mediteranskom okruženju. Lokacija pruža dobar balans između privatnosti i dostupnosti, što je čini pogodnom za različite namjene. Na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 401.980 €, 101,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com