• GoHome Professional
nekretnina na moru useljiva do 140000 eura - GoHome
  • nekretnina na moru useljiva do 140000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru useljiva do 140000 eura

  • Za upit "nekretnina na moru useljiva do 140000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GORNJI KNEGINEC, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Gornji Kneginec, Varaždin Breg, useljiva vikendica dimenzija 9,8 m x 6,9 m smještena na mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na Varaždin.Podrum je izgrađen 2003. godine, dok je gornji kat nadograđen 2011. godine.Prizemlje se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, KRAPINSKE TOPLICE, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je useljiva kuća od 170m2 u mjestu Vrtnjakovec, 1 km od centra Krapinskih toplica, 40 km od Zagreba i na dvije minute vožnje od spojne ceste Zabok - Krapinske Toplice. Kuća je veličine 170m2, sastoji se od prizemlja sa dnevnim boravkom i blagovaonom s izlazom na predivnu....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Petrinji ? 140 m², 4 spavaće sobe, dvorište od 400m2, odmah useljiva. Prodaje se prostrana obiteljska kuća u mirnom dijelu Petrinje, ukupne površine 140 m². Kuća je idealna za obitelj, s funkcionalnim rasporedom prostorija na dvije etaže. Prizemlje sadrži: prostrani....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 135.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRIBIR, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 150.000 €
07.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina predstavlja kuću u nizu površine 123 m², s dodatnih 20 m² dvorišnog prostora, u mirnom dijelu Bribira, na samo nekoliko minuta vožnje od Crikvenice i Novog Vinodolskog. Ova nekretnina sastoji se od tri manje stambene jedinice, raspoređene na tri etaže, te nudi....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR U ŠUMI, 140.000 €, 37,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

U naselju Sveti Petar u Šumi, u ugodnom i mirnom okruženju, nalazi se ova obnovljena istarska kamena kuća ukupne površine 37 m². Kuća je raspoređena na dvije etaže. U prizemlju su smješteni kuhinja povezana s dnevnim boravkom te toalet, dok se na katu nalaze spavaća soba i kupaonica.....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 110.000 € na 140.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLOŠTAR IVANIĆ, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.03.2026 - 110.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća u Kloštar Ivaniću je na prodaju. Kuća je useljiva, no potrebna joj je adaptacija. Kuća ima dvije prostrane spavaće sobe, lijep dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, hodnik i kupaonicu. U kući je potrebno raditi određene renovacije (na plafonima, zidovima....

 
 
 
  Kuća, KRK, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kornić, okolica, stara kamena kuća u nizu sa 50m2 stambene površine. Kuća je katnosti prizemlje +kat, u prizemlju se nalaze ulazni hodnik, spremište, kuhinja i dnevni boravak te kupaona, unutarnje stepenice vode na prvi kat gdje se nalazi spavaća soba sa izlazom na terasu od 7m2.....

 
 
 
  Kuća, KRK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 140.000 €, 91,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Golubić, u mirnom okruženju, nalazi se obiteljska kuća prizemnica sa krovištem koja ima ukupnu korisnu površinu od 91,63 m². Prizemlje kuće ima stambenu površinu od 77,92 m², a sastoji se od ulaza s hodnikom, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, zatvorene terase, kupaonice i tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJI KNEGINEC, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na useljiva do 140000 eura (890)
  • nekretnina na moru do 140000 eura (798)
  • nekretnina na moru useljiva (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!