• GoHome Professional
nekretnina na moru useljiva bazen Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnina na moru useljiva bazen Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru useljiva bazen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru useljiva bazen zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VOLOSKO, 999.000 €, 375,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

MANOR predstavlja samostojeću poslovno-stambenu kuću s bazenom na jednoj od najtraženijih i mirnih lokacija iznad Voloskog. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj luksuznog obiteljskog života i pametne investicije, smještena na potpuno uređenoj okućnici s panoramskim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, VIR, 490.000 €, 127,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

VIR - JADRO, Nova moderna dvojna kuća s bazenom, 350 m od mora CENTURY 21 posreduje u prodaji moderne luksuzne dvojne kuće u novogradnji na Viru. Kuća / etažna jedinica E-2, nalazi se na južnoj strani otoka Vira, blizina plaže Jadro i svih ostalih sadržaja. Prodaje se namještena i....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 218.000 €, 100,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja autentičnu istarsku kamenu kuću s dvorištem i vlastitim bunarom, smještenu u mirnom naselju nedaleko od Svetvinčenta, jednog od najpoželjnijih mjesta za život i odmor u središnjoj Istri. Kuća je useljiva te uz manja ulaganja može postati....

 
 
 
  Kuća, VABRIGA, 430.000 €, 110,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Poreč Prilika ! U okolici Poreča prodaje se kuća, prizemnica ukupne površine 110m2. Smještena je na parceli od 776m2, na kojoj se nalazi bazen veličine 32m2 te lijepo uređena plaža sa natkrivenom terasom. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 1.395.000 €, 280,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

SMANJENA CIJENA! Lijepa vila u 2. redu, na otoku Čiovu, samo 20 m od mora. Novogradnja, završena 2022. godine, potpuno je namještena i odmah useljiva. Sastoji se od 3 etaže i ima ukupno 280 m2 stambene površine, smještene na zemljištu od 500 m2. Glavni ulaz u vilu nalazi se sa zapadne....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Blizina Barbana! Novosagrađena kuća za odmor s bazenom, saunom i jacuzzijem! Na prostranoj parceli od cca 800 m2 nalazi se kuća koja se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U podrumu se nalazi spavaća soba s kupaonicom, infracrvena sauna. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, spavaća....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 890.000 €, 120,00 m2 cca 7420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna autentična kamena vila, s pogledom na more, na prodaju, smještena u mirnom i slikovitom selu na otoku Braču. Vila se prostire na 120 m2 stambene površine, smještena je na parceli od 1181 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Na prizemlju je smještena jedna spavaonica, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KRAPINSKE TOPLICE, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Krapinske Toplice lijepa kuća na odličnoj lokaciji.Kuća se sastoji od: PRIZEMLJA- koje se sastoji od ulaznog predprostora,kuhinje sa velikim dnevnim boravkom, spavaće sobe,natkrivene terase,kupaonice sa WC-om,garaže,,velikog spremišta ,kotlovnice I.KATA-koji ćine dvije veče spavaće....

 
 
 
  Kuća, ROVINJSKO SELO, 750.000 €, 147,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću s bazenom. Prodaje se obiteljska kuća u mirnom mjestu nedaleko Rovinja. Kuća nije korištena kao kuća za odmor, već isključivo u privatne svrhe. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom s izlazom na terasu i....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 390.000 €, 104,34 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Peroju na vrlo traženoj lokaciji nalazi se ovaj stan u novogradnji moderne stambene zgrade koja je projektirana kao samostojeća na tri etaže: prizemlje + 2 kata (P+2). Zgrada ima ukupno 6 stanova u izgradnji koja će biti useljiva 12/2023 Zgrada te stanovi će biti visoko kvalitetni.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na useljiva bazen zadnjih 14 dana (79)