• GoHome Professional
nekretnina na moru terasa do 240000 eura moderan - GoHome
  • nekretnina na moru terasa do 240000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru terasa do 240000 eura moderan

  • Za upit "nekretnina na moru terasa do 240000 eura moderan" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.373 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv.Petar-Moderan stan u novogradnji sa pogledom na more Predstavljamo vam stan ,smješten u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u Svetom Petru između Zadra i Biograda na Moru. Ovaj funkcionalno osmišljen stan ukupne površine 69.31 m² pruža udobnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru terasa do 240000 eura moderan'
211.582 €
165.000 €
215.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv. Petar na moru -Moderan dvoetažan stan s vrtom u novogradnji U ponudi je prostrani dvoetažni stan (prizemlje + kat) ukupne površine 69.34 m², smješten u mirnom dijelu Svetog Petra, s pogledom na more, 150 m od mora. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 240.000 €, 67,88 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Dvoetažni stan sa vrtom i pogledom na more U prodaji je dvoetažni stan površine 67.88 m², smješten u mirnom okruženju Sv. Petra na moru između Zadra i Biograda na Moru. Prizemlje stana obuhvaća prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (27.30....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČIOVO, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 258.000 €
19.03.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Okrugu Gornjem, na južnoj strani otoka Čiova, poznatoj po lijepim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi. Smješten je svega 15 minuta pješke od centra mjesta te svih sadržaja na otoku koji ga čine atraktivnim....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 258.000 €
15.05.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.582 €, 62,23 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.350 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,34 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,31 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Unikatna kamena kuća s intimnom terasom na poluotoku u Biogradu OPIS NEKRETNINE: Prodaje se rijetka i iznimno kvalitetna nekretnina u staroj jezgri Biograda na Moru. Ova autentična kamena kuća, debljine zidova 70 cm, kompletno je i temeljito renovirana 2016. godine. Spoj je vječne....

 
 
 
  Stan, VIR, 192.000 €, 92,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan 92m2 u novogradnji ? Otok Vir, Dalmacija Na prekrasnom otoku Viru, poznatom po kristalno čistom moru i predivnim plažama, prodaje se stan na prvom katu,površine 92m2, sa terasom 9m2. Svaki stan opremljen je PVC stolarijom sa komarnicima i roletama ,podnim grijanjem....

 
 
 
  Stan, VIR, 181.500 €, 73,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 73m2, sa terasom od 20m2, u novogradnji ? Otok Vir, Dalmacija Na prekrasnom otoku Viru, poznatom po kristalno čistom moru i predivnim plažama, prodaje se stan u prizemlju novogradnje. Stan ima površinu od 73m² te terasu od 20m2, na vrhu zgrade, sa predivnim pogledom.....

 
 
 
  Stan, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

VIR TOROVI NOVOGRADNJA 2025. trosoban apartmanna II. katu s otvorenim pogledom prema moru U mirnom dijelu otoka Vira, predio Torovi, prodaje se moderan apartman smješten na I. katu manje stambene zgraden sa prekrasnim otvorenim pogledom prema moru. Ukupna neto površina stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, PULA, 162.000 €, 84,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivna plutajuća kuća na moru, smještena u Puli, koja predstavlja jedinstvenu kombinaciju suvremenog dizajna, luksuza i izravnog kontakta s morem. Nekretnina je izgrađena 2019. godine, u potpunosti je namještena i spremna za korištenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Ližnjan  je šarmantna istarska općina smještena na samom jugu Istre, poznata po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenom načinu života. U blizini se nalaze prekrasne plaže, šetnice i biciklističke staze, dok su Pula i Medulin udaljeni....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantna istarska općina smještena na samom jugu Istre, poznata po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenom načinu života. U blizini se nalaze prekrasne plaže, šetnice i biciklističke staze, dok su Pula i Medulin udaljeni svega nekoliko minuta vožnje. Ližnjan....

 
 
 
  Apartman, RIJEKA, Kantrida, 258.000 €, 40,00 m2 cca 6450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, KANTRIDA - Manji stan na 400m od plaže Rijeka, kao jedno od najvažnijih kulturnih i gospodarskih središta Kvarnera, poznata je po svojoj povijesti, dinamičnom ritmu i predivnim plažama. Naselje Kantrida, smješteno uz samu obalu, omiljena je destinacija zbog svoje blizine moru,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVIGRAD, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novigrad- novo -ekskluzivna plutajuća kuća na moru sa jacuzzijem prodaja. U prizemlju se nalazi ulazni prostor tj.terasa , moderan dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatilo. Vanjske stepenice vode do krovne terase koja je opremljena jacuzzijem.Sa terase....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!