• GoHome Professional
nekretnina na moru terasa do 190000 eura pala cije - GoHome
  • nekretnina na moru terasa do 190000 eura pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru terasa do 190000 eura pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru terasa do 190000 eura pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.811 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, OMIŠ, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 160.000 €
14.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2025.,

www.broker.hr

U malom turističkom mjestu na Omiškoj rivijeri, poznatoj po kristalno čistom moru i prekrasnim plažama, prodaje se šarmantan dvosobni apartman s pogledom na more. Stambene površine od 41 m2, apartman se smjestio u prizemlji višekatnice. Sastoji se od dnevnog boravka, opremljene kuhinje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVIGRAD, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novigrad- novo -ekskluzivna plutajuća kuća na moru sa jacuzzijem prodaja. U prizemlju se nalazi ulazni prostor tj.terasa , moderan dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatilo. Vanjske stepenice vode do krovne terase koja je opremljena jacuzzijem.Sa terase....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 120.000 € na 105.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Veruda, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 120.000 €
22.04.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, PULA 44 M2 Prodaje se kuća na moru, veličine 44 m2. Kuća se nalazi na moru, registrirana kao brod. Izrgrađena je od prefabrikata slovenske proizvodnje. Kuća ima sve priključke: voda, struja, kanalizacija. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupatila,....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 93.750 € na 65.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJI KARIN, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 93.750 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz naše ponude nekretnina na prodaju izdvajamo pet montažnih kućica koje su smještene u kampu Karin, u mjestu Donji Karin na Karinskom moru. Svaka kuća je veličine 32 m² i sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice sa tuš kabinom i WC-om, te prostrane....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!