• GoHome Professional
nekretnina na moru terasa barem 90 m2 Najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru terasa barem 90 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru terasa barem 90 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru terasa barem 90 m2 najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.863 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 409.206 €, 97,43 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru terasa barem 90 m2 najnovije'
300.000 €
300.000 €
670.000 €
  Stan, VODICE, 588.000 €, 119,10 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj, mirnoj lokaciji u Vodicama, u neposrednoj blizini mora i plaže, prodaje se komforni stan S4 smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje. Zgrada je orijentirana prema jugozapadu, što osigurava obilje dnevnog svjetla, a pogled se pruža prema borovoj šumi i moru. Centar....

 
 
 
  Stan, CRES, 599.000 €, 135,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Cres, Melin, ekskluzivan stan 135 m², drugi red do mora.Na prodaju je luksuzan stan smješten u najatraktivnijoj i najbližoj zgradi moru na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Cresu, svega 90 metara od plaže.Stan se nalazi na drugom katu moderne zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DRVENIK VELIKI, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.700.000 €, 440,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Medulin je malo mjesto smješteno na južnom dijelu Istre, Hrvatska. Poznato je po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru, što ga čini popularnom destinacijom za turiste, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Medulin se također ponosi bogatom poviješću i tradicijom, a u blizini se nalaze....