• GoHome Professional
nekretnina na moru terasa 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnina na moru terasa 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru terasa 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru terasa 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.008 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • dvoetažni
    • 2.kat
    • vrt
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRK, 430.000 €, 74,00 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk namješten stan na drugom katu sa prekrasnom sunčanom velikom terasom koja se po potrebi može natkriti tendama, stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom. Iz stana se pruža otvoreni pogled prema moru, stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na samom moru u manjem stambenom objektu , prodajemo apartman na prvom katu. Apartman ima tri spavaće sobe, kupatilo + zasebno toalet, dnevni boravak i kuhinja.. Lijepa prostrana terasa sa koje se pruža otvoren pogled na more. Apartman je kompletno namješten i takav se prodaje. Parkirno....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 332.000 €, 72,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom dijelu Crikvenica, poznatom po prekrasnim plažama, čistom moru i mediteranskom ugođaju, prodaje se prostran trosoban stan smješten u stambenoj zgradi . Ova atraktivna nekretnina idealna je za obiteljski život, odmor ili turističko ulaganje. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru terasa 70 m2 zadnjih 14 dana'
225.000 €
303.000 €
345.000 €
  Apartman, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 530.000 €, 71,00 m2 cca 7470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj moderan apartman s prekrasnim pogledom na more smješten je na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od obale i samo nekoliko minuta od centra grada na Opatijskoj rivijeri. Novogradnja sastoji se od ukupno 6 stanova orijentiranih prema moru s puno sunčeve svjetlosti. Stan....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Ližnjan  je šarmantna istarska općina smještena na samom jugu Istre, poznata po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenom načinu života. U blizini se nalaze prekrasne plaže, šetnice i biciklističke staze, dok su Pula i Medulin udaljeni....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantna istarska općina smještena na samom jugu Istre, poznata po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenom načinu života. U blizini se nalaze prekrasne plaže, šetnice i biciklističke staze, dok su Pula i Medulin udaljeni svega nekoliko minuta vožnje. Ližnjan....

 
 
 
  Stan, BRTONIGLA, 76.000 €, 76,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

SVJEŽE UREĐEN 3-SOBAN STAN U ŠARMANTNOJ ISTARSKOJ KAMENOJ KUĆI Prodaje se stan u tradicionalnoj istarskoj kamenoj kući s romantičnim pogledom prema moru (od Trsta do Venecije, u pozadini Alpe), divnim zalascima sunca i skrivenom terasom na krovu zgrade. U zgradi se nalaze 3 stana,....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 178.584 €, 64,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Žminj, Stan u prizemlju s vrtom Predstavljamo vam elegantan stan u novogradnji, smješten u mirnoj zgradi s ukupno osam stanova, udaljen svega 25 km od obale i ljepota Rovinja. Ova idilična lokacija nudi kombinaciju blizine moru i svim potrebnim sadržajima za udoban i ugodan....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,02 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom U srcu mirnog dalmatinskog mjesta Sveti Petar na Moru, svega 200 metara od obale, smjestio se moderan i funkcionalan dvoetažni stan u izgradnji, površine 76,02 m² sa vlastitim vrtom. Ova nekretnina idealna....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,05 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom i pogledom na more Na prodaju je moderan dvoetažni stan u izgradnji, ukupne površine 76,05 m², smješten u mirnom dalmatinskom mjestu Sveti Petar ,između Zadra i Biograda na Moru, idealnom za odmor i život uz....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,85 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvoetažni stan sa vrtom, 200m od mora U predivnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, smještenom između Zadra i Biograda, prodaje se moderan dvoetažni stan u izgradnji, površine 76.85 m². Ova nekretnina idealan je izbor za one koji žele uživati....