• GoHome Professional
nekretnina na moru samostojeća pala cijena Najnovi - GoHome
  • nekretnina na moru samostojeća pala cijena Najnovi - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru samostojeća pala cijena Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru samostojeća pala cijena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 395.000 € na 375.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OREBIĆ, 375.000 €, 258,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 430.000 €
08.05.2026 - 395.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Orebić, kamena kuća ukupne površine brutto površine 258 m2 smještena 40 metara od mora na zemljištu s vrtom ispred kuće površine 58 m2.Kuća se sastoji tri etaže s otvorima na tri strane nekretnine (sjever, istok, zapad).Prizemlje se sastoji od hodnika, sobe za jednu osobu, dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTELA, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 480.000 €
25.03.2026 - 440.000 €
22.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na broj mob: 098-195 34 63. Hvala. Kuća se nalazi u samom povijesnom centru Kaštel Lukšića, krajnja u nizu jedne od kaštelanskih kaleta, u neposrednoj blizini srednjovjekovnog dvorca Vitturi i mjesne crkve, kao i svih potrebnih i ostalih interesantnih kulturno - zabavno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 275.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
22.05.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća u Novom Vinodolskom, smještena na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, a istovremeno na pješačkoj udaljenosti od plaže, trgovina i restorana. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za turistički najam, investiciju ili kombinaciju privatnog korištenja i iznajmljivanja.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 450.000 € na 410.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VUKOVAR, 410.000 €, 250,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 450.000 €
23.05.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na izvrsnoj lokaciji u Vukovaru, smještena uz jednu od glavnih gradskih ulica s odličnom prometnom povezanošću i brzim pristupom svim važnim sadržajima, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća. Nekretnina se nalazi na parceli površine 566 m², koja uključuje uređeno dvorište, garažu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 350.000 € na 310.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 310.000 €, 134,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 350.000 €
23.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću ukupne neto reducirane površine 134 m2, smještenu u okolici grada Pule. Ova nekretnina raspolaže s tri spavaće sobe i prostire se na parceli od 250 m2, nudeći idealan spoj privatnosti i funkcionalnog prostora za svakodnevni život. Sastoji se od prizemlja i dva kata.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 499.999 € na 480.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTELIR, 480.000 €, 137,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 499.999 €
23.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

Kuća od 137,50 m2 prostire se kroz dvije etaže, prizemlje i kat. Sadrži tri spavaće sobe, 3 kupatila, gostinjski toalet te otvoren prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. U sklopu kuće također se nalazi unutarnje spremište, podno grijanje, 3 klima uređaja,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 349.000 € na 320.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, IVANOVEC, 320.000 €, 788,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 349.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se ? Kuća s halom i građevinskim zemljištem u Ivanovcu kraj Čakovca U naselju Ivanovec, nadomak Čakovca, prodaje se prostrana nekretnina idealna za obitelj s planom ili već razvijenim poslovanjem kojem je potreban veći poslovni prostor. Nekretnina se sastoji od stambenog dijela,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 740.000 € na 680.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SVETVINČENAT, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 740.000 €
22.05.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, SVETVINČENAT - Obnovljena autohtona kamena kuća površine 220m2 s bazenom. Pogledajte ovu nekretninu. Za sve informacije nazovite 098/264-783 ID CODE: 23510 Damir Safić Mob: 098/264-783 Tel: 051/227-733 www.kapitalnekretnine.hr .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 262.650 € na 257.650 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 257.650 €, 54,12 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.06.2024 - 257.000 €
05.08.2025 - 262.650 €
22.05.2026 - 257.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća u izgradnji udaljena 500 m od mora u Ražancu. Kuća površine 54,12 m2 proteže se na prizemlje, a nalazi se na parceli površine 510 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom i natkrivene terase. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 150.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN BREG, 150.000 €, 142,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Varaždin Bregu prodaje se samostojeća kuća, odmah useljiva, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1.834 m². .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na samostojeća pala cijena najnovije (132)
  • nekretnina na moru pala cijena najnovije (2)
  • nekretnina na moru samostojeća najnovije (6)
  • nekretnina na moru samostojeća pala cijena (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr