• GoHome Professional
nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana do 18 - GoHome
  • nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana do 18 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana do 180000 eura

  • Za upit "nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana do 180000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 149.500 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prostran stan u visokom potkrovlju manje stambene zgrade s ukupno dvije etaže. Ukupna površina stana iznosi cca 58m, a raspored obuhvaća tri spavaće sobe, dnevni boravak povezan s kuhinjom, kupaonicu te terasu reducirane neto površine 1,38 m. Zahvaljujući roh-bau izvedbi,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 186.000 €, 73,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan na Pećinama, smješten u prvom redu do mora, s otvorenim pogledom na jug. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade te u naravi pruža znatno više prostora od upisane kvadrature. Stan je svijetao, ugodnog rasporeda i pruža velik potencijal za obiteljski....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

REM/AX Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan na Škurinjama, smješten na četvrtom katu (potkrovlje) zgrade kojoj su 2024. godine kompletno obnovljeni krov i fasada. Raspored i unutrašnjost: Dnevni dio: Hodnik vodi u otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju i dnevni boravak. Spavaći....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Potkrovlje za adaptaciju u samom centru grada, ukupne površine 66 m². Nekretnina pruža odličan potencijal za uređenje stambenog prostora prema vlastitim željama i potrebama. Predviđena je kompletna adaptacija, a fasada zgrade je nova te sufinancirana 100 % europskim sredstvima. Dva....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Centar, 180.000 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Gornji grad/Centar ,u ponudi je novouređeni dvoetažni stan površine 83 m2 smješten u mirnom dijelu Gornjeg grada, u blizini centra grada. Stan je funkcionalnog rasporeda te predstavlja dobru priliku za stanovanje ili investiciju.Prva etaža sastoji se od dnevnog boravka s dodatnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega nekoliko minuta lagane šetnje od samog centra Pule smjestio se ovaj šarmantan i izuzetno ugodan stan površine 61 m². Nalazi se na trećem katu stambene zgrade, u potkrovlju te je funkcionalnog rasporeda i ugodan za svakodnevni život. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo stan s četiri spavaće sobe svega 300m od plaže u Banjolama. Stan se nalazi u visokom potkrovlju odnosno na 2.katu stambene zgrade. Stan je ukupne stambene površine 81m2 i sastoji se od podesta/balkona, predsoblja, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 169.000 €, 50,90 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan četverosoban stan površine 50,90 m2, smješten u potkrovlju manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, na odličnoj lokaciji na Trešnjevci, mirnoj mikro lokaciji u blizini Selske i Ozaljske ulice. Stan zauzima cijelo potkrovlje zgrade te pruža osjećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 165.000 €, 98,87 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Trust Nekretnine iz ponude izdvajaju prostran stan od 99 m² (112 m² s kosinama), smješten u potkrovlju (4. kat) zgrade s ukupno 8 stanova i 6 poslovnih prostora u prizemlju. Nekretnina je prepuna prirodnog svjetla i predstavlja vrhunski potencijal za kupce koji traže prostor u strogom....

 
 
 
  Stan, BRTONIGLA, 160.000 €, 75,33 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Brtonigla Prodaje se prostrani stan u centru Brtonigle. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi. Stan je dvoetažan, a proteže se kroz 2.kat i 3.kat. Površina stana iznosi 75.33 m2. Na 2.katu se nalazi ulazni hodnik, spavaća soba i kupaonica. Na 3.katu se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na potkrovlje zadnjih 7 dana do 180000 eura (47)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana do 180000 eura (23)
  • nekretnina na moru potkrovlje do 180000 eura (4)
  • nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)