• GoHome Professional
nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana što j - GoHome
  • nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana što j - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana što jeftinije porasla cijena

  • Za upit "nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana što jeftinije porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 188.956 € na 195.940 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Centar, 195.940 €, 97,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 188.956 €
20.05.2026 - 195.940 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

U širem centru Osijeka, na traženoj i praktičnoj lokaciji, prodaju se dva stana na istoj adresi koji se prodaju isključivo zajedno. Smješteni su jedan iznad drugoga, u prizemlju i potkrovlju, s ukupno oko 97 m² stambenog prostora, uz terasu i spremište, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 66.000 € na 68.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 68.000 €, 28,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 68.000 €
15.05.2026 - 66.000 €
18.05.2026 - 68.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 23 m² u mirnom zagrebačkom dvorištu, na traženoj lokaciji između Zvonimirove, Branimirove i Donjih Svetica (blizina Maksimira i Kvatrića), spada pod Staru Peščenicu. Nije u zgradi nego sustav Njuškala ne nudi opciju kućica u nizu, zajedničko dvorište. Stan je na....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 325.000 € na 350.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VIŠKOVO, 350.000 €, 178,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 325.000 €
22.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran stan površine 178.66 m² koji se prostire kroz dvije etaže ? drugi kat i potkrovlje, smješten na Marinićima. Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik koji vodi u otvoreni dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom. Tu su još kupaonica, spavaća soba, radna....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 295.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 295.000 €, 79,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.09.2025 - 290.000 €
17.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju APARTMAN u prvom redu do mora u Povljani na otoku Pagu. Nekretnina je dvoetažna te se nalazi na drugom katu i u potkrovlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: 2. KAT - 2 spavaće sobe, kupaonica, dnevni boravak + kuhinja + blagovaonica, natkrivena terasa POTKROVLJE - spavaća....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 189.000 € na 196.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Centar, 196.000 €, 97,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 189.000 €
20.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na potkrovlje zadnjih 7 dana što jeftinije porasla cijena (8)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana što jeftinije porasla cijena (5)
  • nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana što jeftinije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more