• GoHome Professional
nekretnina na moru potkrovlje Zadnjih 7 dana poras - GoHome
  • nekretnina na moru potkrovlje Zadnjih 7 dana poras - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru potkrovlje Zadnjih 7 dana porasla cijena

  • Za upit "nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 295.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 295.000 €, 79,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.09.2025 - 290.000 €
17.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju APARTMAN u prvom redu do mora u Povljani na otoku Pagu. Nekretnina je dvoetažna te se nalazi na drugom katu i u potkrovlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: 2. KAT - 2 spavaće sobe, kupaonica, dnevni boravak + kuhinja + blagovaonica, natkrivena terasa POTKROVLJE - spavaća....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 311.000 € na 321.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Pehlin, 321.000 €, 177,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 311.000 €
16.05.2026 - 321.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja prostran 3S+DB na tihoj i mirnoj lokaciji na Pehlinu, površine 106.13 m te dodatnim potkrovnim prostorom korisne površine 71,81 m. Stan je južno je orijentiran, ispunjen prirodnim svjetlom te ima otvoreni pogled na cijeli Kvarner. Nikada nije bio korišten te otvara....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 189.000 € na 196.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Centar, 196.000 €, 97,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 189.000 €
20.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U širem centru Osijeka, na traženoj i praktičnoj lokaciji, prodaju se dva stana na istoj adresi koji se prodaju isključivo zajedno. Smješteni su jedan iznad drugoga, u prizemlju i potkrovlju, s ukupno oko 97 m² stambenog prostora, uz terasu i spremište, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 325.000 € na 350.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VIŠKOVO, 350.000 €, 178,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 325.000 €
22.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran stan površine 178.66 m² koji se prostire kroz dvije etaže ? drugi kat i potkrovlje, smješten na Marinićima. Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik koji vodi u otvoreni dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom. Tu su još kupaonica, spavaća soba, radna....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 295.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 295.000 €, 79,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.09.2025 - 290.000 €
16.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 295.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 295.000 €, 79,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 290.000 €
16.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Povljana, Pag ? Dvoetažni apartman u prvom redu do mora Na prodaju je predivan apartman smješten na atraktivnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu. Nalazi se na 2. katu i potkrovlju stambene zgrade. Drugi kat sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, otvorenog dnevnog boravka s....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 750.000 € na 780.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, VOLOSKO, 780.000 €, 117,00 m2 cca 6670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 750.000 €
16.05.2026 - 780.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na lokaciji Preluk, Volosko, Grad Opatija, prvi red do mora izgrađen je Plaza Resort, sa 15 luksuznih apartmana i terasastim vrtovima koji se prostiru iza objekta i svaki stan ima u svojem vlasništvu hortikultivirani vrt, zajednički bazen sa sunčalištem s predivnim pogledom na Volosko....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na potkrovlje zadnjih 7 dana porasla cijena (13)
  • nekretnina na moru zadnjih 7 dana porasla cijena (6)
  • nekretnina na moru potkrovlje zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu