• GoHome Professional
nekretnina na moru pala cijena 80 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru pala cijena 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru pala cijena 80 m2

  • Za upit "nekretnina na moru pala cijena 80 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.897 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 530.000 € na 480.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRK, 480.000 €, 82,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 530.000 €
27.02.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk, namješten dvoetažni stan od 82 m2 koji se sastoji od moderne kuhinje i dnevnog prostora, dvije kupaone, tri spavaće sobe, pogled prema moru već i iz prizemlja. Apartman se prodaje namješten, ima uređenu okućnicu i pripadaju mu dva parkirna mjesta. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 530.000 € na 480.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, KRK, 480.000 €, 82,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 530.000 €
28.02.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 270.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m² smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, na atraktivnoj poziciji iznad magistrale koja pruža brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno čuva mir i privatnost. Samo nekoliko minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru pala cijena 80 m2'
250.000 €
250.000 €
250.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VIR, 225.000 €, 77,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 235.000 €
23.02.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman od 77,65 m2 na atraktivnoj lokaciji sa lijepim pogledom prema moru u centru Vira u zgradi od samo 3 apartmana. Apartman se sastoji dnevnog boravka, kuhinje ,blagavaonice, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 natkrivene terase,i 1 parkirnog mjesta. Apartman je kompletno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 550.000 € na 499.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBREĆ, 499.000 €, 80,00 m2 cca 6240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 550.000 €
13.05.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Lovran - U ponudi imamo novi, moderan, dvosobni stan s velikom terasom s otvorenim pogledom prema moru. Sastoji se od dvije spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, toaleta, te otvorenog dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom iz kojeg se izlazi na lijepu, natkrivenu terasu s pogledom.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje stan u prizemlju zgrade, koncipiran kao praktičan i ugodan dom za svakodnevno stanovanje ili boravak na moru. Riječ je o novom stanu istog standarda i koncepta kao prethodni oglas, s naglaskom na funkcionalan raspored i vanjski prostor koji dodatno povećava....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 485.000 € na 440.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 440.000 €, 81,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.09.2025 - 485.000 €
10.04.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom ? Biograd na Moru ? 3 spavaće sobe, parking za 4 auta Na prodaju samostojeća kuća s bazenom površine 81 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 299.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalno raspoređen apartman na prvom katu u Crikvenici, smješten svega 500 metara od mora i plaže, u mirnom okruženju i blizini svih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor na moru ili kao investicija za turizam u Crikvenici.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 299.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVIGRAD, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novigrad- novo -ekskluzivna plutajuća kuća na moru sa jacuzzijem prodaja. U prizemlju se nalazi ulazni prostor tj.terasa , moderan dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatilo. Vanjske stepenice vode do krovne terase koja je opremljena jacuzzijem.Sa terase....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!