• GoHome Professional
nekretnina na moru pala cijena što manje samostoje - GoHome
  • nekretnina na moru pala cijena što manje samostoje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru pala cijena što manje samostojeća

  • Za upit "nekretnina na moru pala cijena što manje samostojeća" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.879 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 780.000 € na 699.999 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SUPETAR, 699.999 €, 170,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 780.000 €
13.04.2026 - 699.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu Splitska na otoku Braču, okružena manjim vilama i mediteranskim zelenilom, smjestila se moderna kuća stambene površine 170 m na parceli od 373 m. Ulica kojom prolaze isključivo stanari osigurava privatnost, dok orijentacija prema moru omogućuje otvoren panoramski pogled....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 156.000 € na 149.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 156.000 €
08.03.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 485.000 € na 440.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 440.000 €, 81,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.09.2025 - 485.000 €
10.04.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom ? Biograd na Moru ? 3 spavaće sobe, parking za 4 auta Na prodaju samostojeća kuća s bazenom površine 81 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru pala cijena što manje samostojeća'
699.000 €
248.000 €
560.000 €
 
-18%

Promjena cijene sa 490.000 € na 399.500 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOBAG, 399.500 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 490.000 €
29.03.2026 - 399.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću u Cesarici na samom moru. Odlična pozicija. Kuća se satoji od jedne sobe, dnevnog boravka i kuhinje, kupaone i velike terase Prilika za investiciju ili savršeni odmor uz more ID KOD AGENCIJE: 6121 Stjepan Vrsalović, mag.oec. Agent s licencom Mob: 0914848887 Tel: 051403771....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 178.000 €
28.02.2026 - 177.999 €
16.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m2 Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m2 u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 550.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 595.000 €
14.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno prodajemo obiteljsku kuću katnicu u užem centru grada Biograda na moru. Ukupna površina kuće iznosi 200 m2 na parceli od 455 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. Podrum je u naravi sve jedna prostorija od 22 m2 koje služi kao ostava, a može biti i kao vinski....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SENJ, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 845.000 €
19.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom moru,prodaje se dvojna višeetažna kuća uređena i odmah useljiva. Uz put je smještena garaža,uz koju vodi stepenište za ostale dijelove kuće.Odmah iznad garaže je mala radionica sa terasom(voda i struja u prostoru).Prizemlje kuće koje je interpolirano sa okućnicom,se satsoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 495.000 € na 469.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLAČE, 469.000 €, 280,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 549.000 €
13.03.2026 - 530.000 €
22.03.2026 - 495.000 €
06.05.2026 - 469.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća kuća s bazenom u Donjoj Jagodnji, zaleđe Biograda Lokacija i parcela: Donja Jagodnja, Općina Polača, Zadarska županija Površina kuće: 280 m Površina parcele: 1.111 m Udaljenosti: 10 km od Biograda na moru, 30 km od Zadra, 25 km od Zračne luke Zadar Raspored i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 455.000 € na 439.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MATULJI, 439.000 €, 400,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 455.000 €
01.03.2026 - 439.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE ? OBITELJSKA KUĆA S GARAŽOM I POGLEDOM NA MORE (RIJEKA / KRK) Prodaje se obiteljska kuća površine 400 m², ukupno 1000m2 okućnicom, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru, Rijeci i otoku Krku. Nekretnina nudi odličan raspored ,idealno za veću obitelj. Postoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr