• GoHome Professional
nekretnina na moru nenamješten Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnina na moru nenamješten Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru nenamješten Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru nenamješten zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.392 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MOŠĆENIČKA DRAGA, 1.490.000 €, 250,00 m2 cca 5960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Donjem Kraju, neposrednoj blizini Opatije na prodaju je ova luksuzna, dizajnerska Villa sa jednim od najljepših pogleda prema moru i otocima. Villa se prostire na dvije etaže smještena na parceli od 750m2 tlocrtne površine, na kojoj se nalazi prekrasan bazen sa jacuzzijem iz kojeg....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 450.000 €, 290,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju mjesta Polača, u zaleđu Biograd na Moru, smjestila se prostrana i kvalitetno građena kuća na parceli od 900 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže te pruža udobnost, funkcionalnost i prekrasan pogled na prirodu....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆENIČKA DRAGA, 1.490.000 €, 200,00 m2 cca 7450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru nenamješten zadnjih 14 dana'
190.000 €
360.000 €
195.000 €
  Stan, CRIKVENICA, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 49 m2 na drugom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka povezanih s loggiom okrenutom prema moru. Prostrana loggia s pogledom na more i otok Krk, za ugodan boravak i uživanje u ljepotama mora i prirodi.....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nova moderna villa, potpuno opremljen u Pakoštanima- Vrana (Biograd na Moru / Zadar), smještena u mirnom dijelu Parka prirode Vransko jezero, samo nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je idealna za obitelj, parove ili dugoročni boravak tijekom cijele godine, a pruža savršen....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 311.950 €, 105,60 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ROGOZNICA - Dvosoban stan s vrtom i pogledom na more Stan se nalazi u Rogoznici, prekrasnom obalnom gradu poznatom po opuštenom dalmatinskom načinu života, kristalno čistom moru i mirnoj atmosferi. Lokacija i prednosti Za samo nekoliko minuta hoda možete doći do prekrasnih plaža,....

 
 
 
  Stan, LIGANJ, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji su elegantani stanovi u nogradnji sa velikom popločenom terasom i predivnim pogledom na more iznad Lovrana. U zgradi s malim brojem stanova, orijentiranih prema moru stambena površina ovih stanova je 110 m2, sa 2 parkirnim mjestom i popločenim dvorištem od 451 m2. OPIS STANA....

 
 
 
  Kuća, PRIZNA, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na litici iznad samog mora prodaje se obiteljska moderna kuća sa vlastitim prilazom moru,koji je potpuno uređen i kultiviran mediteranskim biljem. U prizemlju kuće je otvoreni prostor dnevnog boravka ,kuhinje i blagavaonice sa izlazom na terasu unutar koje dominira bazen sa spektakularnim....

 
 
 
  Kuća, UMAG, 635.000 €, 143,55 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U malom mjestu na moru, između Umaga i Novigrada, prodaje se lijepa i održavana kuća s bazenom. Kuća je dvojna, te se i druga nekretnina prodaje. Izgrađena je 2008. godine i ima urednu dokumentaciju. Ima površinu od 143.55 m, raspoređenih na podrum, prizemlje i prvi kat. Podrum je....

 
 
 
  Kuća, BRIBIR, 850.000 €, 168,58 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknom i mirnom Bribiru, smještenom iznad široke Vinodolske doline, prodaje se moderna vila koja spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i prirodno okruženje. Bribir je jedno od najstarijih naselja u ovom kraju, izgrađeno na brežuljku s kojeg se pruža otvoren pogled prema moru.....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na Karinskom moru koja se nalazi na parceli od 300 m2. U potpunosti je namještena, te uređene okućnice s bogatom hortikulturom. Svega 30 metara je udaljena od mora. Uz kuću dobivate 2 veza za brodove, koji su tik ispred kuće i prikladni su za plovila do 5 tona.....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan