• GoHome Professional
nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cijena što manje

  • Za upit "nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cijena što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-22%

Promjena cijene sa 490.000 € na 380.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 380.000 €, 160,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 490.000 €
23.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću svega 300m od mora u Novom Vinodolskom. Kuća se sastoji od dva zasebno odvojena stana. Svaki stan ima ukupno 50 m2. Stan u prizemlju se sastoji od jedne velike spavaće sobe, dnevnog boravka sa blagavaonom, hodnika sa unutarnjim stepeništem....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 55.000 € na 50.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTELA, 50.000 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 65.000 €
28.03.2026 - 57.000 €
09.05.2026 - 55.000 €
23.05.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Kaštel Sućurac, kamena kuća tlocrtnih dimenzija cca. 3,5 m ( sirina ) x 4 m dužina, na 3 etaže. Kuća nije useljiva, nema krova, potrebna kompletna renovacija. U prizemlju je planirana kuhinja sa blagovaonom. Na 1.katu soba sa kupaonicom. Na 2.katu još jedna soba sa kupaonicom. Na....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 262.650 € na 257.650 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 257.650 €, 54,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 262.650 €
22.05.2026 - 257.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u izgradnji udaljena 500 m od mora u Ražancu. Kuća površine 54,12 m2 proteže se na prizemlje, a nalazi se na parceli površine 510 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom i natkrivene terase. Provizija agencije za kupca....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 95.000 € na 90.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTELIR, 90.000 €, 59,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 100.000 €
08.02.2026 - 99.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se mala kuća u mirnom mjestu u blizini Kaštelira. Kuća ima ukupnu površinu od 59 m², raspoređenu na dvije etaže, te se nalazi na okućnici površine 87 m². Vlasnici posjeduju pravomoćnu građevinsku dozvolu za rekonstrukciju nekretnine, kao i gotov projekt. Instalacije struje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 145.000 €, 61,45 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u Gračanima, smještena na parceli od 600 m². Kuća se prostire na dvije etaže ukupne površine 100 m² (61,45 m² neto zbog kosina), idealna za one koji traže mirno okruženje s otvorenim mogućnostima uređenja. Raspored prostorija Prizemlje: Kuhinja, prostrani....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 315.000 € na 296.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTEL STARI, 296.000 €, 74,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 315.000 €
22.05.2026 - 296.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Stari, samostojeća prizemnica površine 74 m², smještena na prostranoj parceli od 1017 m², kompletno legalizirana i uplanjena. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na Kaštelanski zaljev. U naravi je dvosobni stan koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 299.000 € na 259.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LIŽNJAN, 259.000 €, 75,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 299.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

U samom centru Ližnjana prodajemo šarmantnu starinu s prostranom okućnicom. Na iznimno mirnoj i traženoj lokaciji, smjestila se ova kuća površine 75m2, koja predstavlja rijetkost na tržištu jer raspolaže sa čak 518 m2 okućnice a na lokaciji udaljenoj svega 2 km od mora. Iako je kuća....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 130.000 €
18.05.2026 - 125.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

PRIZEMNICA + 3000 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? BLIZINA NP KRKA CICVARE ? prizemnica na građevinskoj parceli 3001 m2 | idealno za vikendicu ili kuću za odmor Posredujemo u prodaji zanimljive nekrenine s velikim potencijalom uz ulaganje- prizemne kuće smještene na velikoj građevinskoj....

 
 
 
 
-34%

Promjena cijene sa 38.000 € na 25.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRAČIŠĆE, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 38.000 €
23.05.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom centru Gračišća prodaje se autohtona istarska kamena kuća za kompletnu renovaciju. Kuća tlocrtne površine 47 m2 sastoji se od prizemlja i kata a sva infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini. ID CODE: 300391029-369 Luka Posavčević Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 196.000 € na 190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SUTIVAN, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 196.000 €
22.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude na prodaju renoviranu kamenu kuću sa ishodovanom građevinskom dozvolom za nadogradnju objekta i velike terase. LOKACIJA Sutivan je mjesto na sjeverozapadnom dijelu otoka Brača koji je odlično prometno povezano sa kopnom. Udaljen je 6 km od Supetra gdje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na najnovije samostojeća pala cijena što manje (132)
  • nekretnina na moru samostojeća pala cijena što manje (22)
  • nekretnina na moru najnovije pala cijena što manje (2)
  • nekretnina na moru najnovije samostojeća što manje (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr