• GoHome Professional
nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 580.000 € na 500.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FINIDA, 500.000 €, 162,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
22.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag ? NOVOGRADNJA! Kuća 1 Prodaje se moderna dvojna kuća, na mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta hoda od centra Umaga te 500 metara od mora i uređenih plaža. Površina kuće iznosi 162 m2 i proteže se na 2 etaže, prizemlje i kat. U prizemlju je smješten....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2024 - 640.000 €
15.09.2024 - 600.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, samostojeća kuća na lijepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora.Kuća se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi višenamjenski prostor, sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Ovdje se nalazi i prostor za vešeraj te konobu i kotlovnicu.Na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 275.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
22.05.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća u Novom Vinodolskom, smještena na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, a istovremeno na pješačkoj udaljenosti od plaže, trgovina i restorana. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za turistički najam, investiciju ili kombinaciju privatnog korištenja i iznajmljivanja.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 670.000 € na 580.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KOSTRENA, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 670.000 €
22.05.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KOSTRENA. u ponudu smo dobili potpuno obnovljenu kamenu kuću u Kostreni, savršeno smještena na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more iz svake prostorije. Ova šarmantna nekretnina spoj je tradicije i suvremenog komfora, idealna za obiteljski život, odmor ili investiciju. Kuća....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 349.000 € na 320.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, IVANOVEC, 320.000 €, 788,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 349.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se ? Kuća s halom i građevinskim zemljištem u Ivanovcu kraj Čakovca U naselju Ivanovec, nadomak Čakovca, prodaje se prostrana nekretnina idealna za obitelj s planom ili već razvijenim poslovanjem kojem je potreban veći poslovni prostor. Nekretnina se sastoji od stambenog dijela,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 150.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN BREG, 150.000 €, 142,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Varaždin Bregu prodaje se samostojeća kuća, odmah useljiva, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1.834 m². .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 262.650 € na 257.650 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 257.650 €, 54,12 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.06.2024 - 257.000 €
05.08.2025 - 262.650 €
22.05.2026 - 257.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća u izgradnji udaljena 500 m od mora u Ražancu. Kuća površine 54,12 m2 proteže se na prizemlje, a nalazi se na parceli površine 510 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom i natkrivene terase. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 295.000 € na 264.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BEDNJA, 264.000 €, 124,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
22.05.2026 - 264.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 14122 Trakošćan Luksuzne novoizgrađene samostojeće vikend kuće ukupne površine 133,95m2 na parceli površine 2000m2. Kuća ukupne neto površine stambenog prostora 66,95m2 se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, 2 spavaće sobe, kupaonice sa WC-om te....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 295.000 € na 264.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BEDNJA, 264.000 €, 133,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
22.05.2026 - 264.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 14124 Trakošćan Luksuzne novoizgrađene samostojeće vikend kuće ukupne površine 133,95m2 na parceli površine 1384m2. Kuća ukupne neto površine stambenog prostora 66,95m2 se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, 2 spavaće sobe, kupaonice sa WC-om te....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 435.000 € na 405.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KOPRIVNICA, 405.000 €, 152,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 435.000 €
22.05.2026 - 405.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Koprivica, Banovec, kuća s dodatna tri stana u najmu.Kuća se sastoji od glavnog dijela s kuhinjom i špajzom, kupaonicom, tri sobe te dnevnog boravka s blagovaonicom u prizemlju. Na zemljištu se nalazi garaža i dva spremišta. Prvi dio kuće izgrađen je 1968., dok je drugi dio nadograđen....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na najnovije samostojeća pala cijena (56)
  • nekretnina na moru samostojeća pala cijena (22)
  • nekretnina na moru najnovije samostojeća (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri