• GoHome Professional
nekretnina na moru najnovije do 170000 eura - GoHome
  • nekretnina na moru najnovije do 170000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru najnovije do 170000 eura

  • Za upit "nekretnina na moru najnovije do 170000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VODNJAN, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju stan, 65 m2, Barbariga. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, kupaonice, spremišta i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra +385 91 611 5706....

 
 
 
  Zemljište, BUJE, 170.000 €, 1086,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 1.086 m smješteno na atraktivnoj lokaciji u okolici Buja, s prekrasnim pogledom na more i Buje. Parcela je idealna za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor. Osnovne karakteristike: Struja na parceli Voda udaljena cca 50 m Mirno okruženje....

 
 
 
  Kuća, ŽRNOVNICA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRIVOR, VIKEND KUĆA NA KAT S KONOBOM i VRTOM Žrnovnica, Privor, u prodaji je vrlo atraktivna vikend kuća stambene površine 68m2 i vrtom od 100m2. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu je smještena konoba. Prva, prizemna etaža sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 164.300 €, 62,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 3-SOBAN, 62 m² .

 
 
 
  Kuća, LABIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-plus.info

ISTRA, LABIN, OKOLICA, SAMOSTOJEĆA KUĆA Kuća je smještena na povišenoj lokaciji koja pruža lijep pogled na okolno mjesto i prirodu, a okućnica nudi dovoljno prostora za uređenje vrta, cvjetnjaka, dječjeg igrališta ili ugodne zone za odmor i druženje na otvorenom. Stambena površina....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 164.000 €, 46,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Jednosoban stan 46 m², 100 m do mora, Pakoštane, Biograd .

 
 
 
  Stan, KRK, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Omišalj, otok Krk, stan u polusuterenu sa okućnicom. Stan se nalazi u polusuterenu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom, sobe, spavaće sobe te terase. Stanu pripada parkirno mjesto te okućnica od 84 m2, koja se nalazi....

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRODAJA, NOVOGRADNJA, DUGO SELO, 1S+DB, 53,31 m2Stambena novogradnja nalazi se u Dugom Selu, a nudi visoko kvalitetnu novogradnju od 15 urbanih vila, svaka po 3 stana. Predviđeni završetak izgradnje je druga polovica 2027. godine. Stan na drugom katu ukupne površine 37,42 m2 sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 170.000 €, 27,00 m2 cca 6300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju zgrade na odličnoj lokaciji u Novigradu u blizini mora i lijepo uređene plaže. Stan ima 27 m2 i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila te dnevnog boravka/ kuhinje/blagovaonice. Grijanje i hlađenje u stanu je putem klima uređaja. Stanu pripada 1 parkirno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 46 m2, 1,5-soban Prodaje se jednoiposoban stan površine 46 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1991. godine i ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaćeg dijela, kupaonice, hodnika i terase.....