• GoHome Professional
nekretnina na moru najnovije barem 110 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru najnovije barem 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru najnovije barem 110 m2

  • Za upit "nekretnina na moru najnovije barem 110 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.111 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VODICE, 588.000 €, 119,10 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj, mirnoj lokaciji u Vodicama, u neposrednoj blizini mora i plaže, prodaje se komforni stan S4 smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje. Zgrada je orijentirana prema jugozapadu, što osigurava obilje dnevnog svjetla, a pogled se pruža prema borovoj šumi i moru. Centar....

 
 
 
  Kuća, TKON, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Tkon, na prodaju je kuća katnica sagrađena 2020. godine. Idealno mjesto za mirni odmor , uživanje u prirodi i moru. Biograd na udaljenosti 15 minuta trajektom, a postoji mogućnost dolaska i preko Zadra preko mjesta Preko na otoku Ugljanu zbog povezanosti otoka Ugljana....

 
 
 
  Kuća, DRVENIK VELIKI, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru najnovije barem 110 m2'
333.000 €
525.000 €
599.000 €
  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 237,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću na atraktivnoj lokaciji! Kuća se nalazi na posljednjoj građevinskoj parceli ka moru. Prizemlje kuće sastoji se od spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na vrt i bazen. U prizemlju se također....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Zemljište, POSEDARJE, 1.692.000 €, 6768,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Ovo građevinsko zemljište površine 6768m2, spušta se prema samom moru, te je kao takvo izvrsno je za gradnju većeg projekta. Zemljište ima dovedenu vodu i struju, te već izveden put i pristup do mora. Sa terena se pruža nesmetani pogled na more i na Velebit. .

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 720.000 €, 2874,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more, ukupne površine 2874 m2, smješteno u mirnom naselju samo 6 km udaljenom od centra Poreča - jednog od najpoznatijih turističkih odredišta na Jadranu. Ovo je posljednje dostupno zemljište orijentirano prema moru, što ga....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.700.000 €, 440,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Medulin je malo mjesto smješteno na južnom dijelu Istre, Hrvatska. Poznato je po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru, što ga čini popularnom destinacijom za turiste, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Medulin se također ponosi bogatom poviješću i tradicijom, a u blizini se nalaze....

 
 
 
  Zemljište, NEVIĐANE, 95.000 €, 525,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Neviđane je grad, koji se nalazi izravno na moru na istoku otoka Pašmana. Malo i mirno mjesto je smješteno 2 km istočno od naselja Dobropoljana, 18 km jugoistočno od naselja Preka, 10 km jugoistočno od naselja Kukljica. S neviđanske obale pruža se panoramski pogled na Pašmanski....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 400.700 €, 4007,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 1.364.029 €, 13243,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 13.243 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Murteru. Zemljište je pravilnog oblika, smješteno uz javni put, nagib prema moru. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela parcele na Tisno. Od centra Murtera udaljeno približno....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 88.750 €, 3550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravilnog oblika s javnim pristupnim putem od 5 metara širine. Zemljište u blagom padu prema moru, jugozapad. Zemljište je po prostornom planu izuzeto iz građevinske zone i nalazi se uz građevinsku zonu i izgrađene kuće. Cijena zemljišta iznosi 25 € po m2 ali se oko cijene....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, ZAMBRATIJA, 1.944.950 €, 5557,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima građevinsko zemljište u blizini mora sa pogledom na more. Zambratija je malo i vrlo poželjno obalno naselje smješteno svega 5 km sjeverno od centra Umaga, na zapadnoj obali Istre. Poznata je po uređenim plažama, čistom moru i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 90.000 €, 2899,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 2.899 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Zminjaku - Murter. Zemljište je pravilnog oblik s pristupom moru s dvije strane parcele. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela zemljišta na Kornate. Od centra Murtera udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, STON, 300.000 €, 3302,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište u prvom redu do mora u mjestu Broce, na mirnoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Stona. Parcela se nalazi neposredno uz more, od kojeg je odvojena javnom cestom, te ima osiguran pristup i otvoren pogled prema moru i Stonskom zaljevu. Ukupna....

 
 
 
  Zemljište, PAG, 90.000 €, 1148,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Građevinski teren na Pagu! Otok Pag površinom je peti najveći otok u Jadranskom moru, ali je duljinom obale od 302,47 km najrazvedeniji otok Jadrana. Na otok se, s južne strane, može stići mostom, dugim 340 m, iz pravca Zadra, tj. Posedarja ili trajektom u Žigljen na sjeveru otoka....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 830.000 €, 5500,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni oznake S1 komercijalne namjene površine 5.500 m² u Biogradu na Moru, Zadarska županija. Kat. Čestica 452/1 Biograd na moru, vlasnički list. Građevinsko zemljište, Biograd na Moru, 5500 m2.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com