nekretnina na moru fantastična - GoHome
  • nekretnina na moru fantastična - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru fantastična

  • Za upit "nekretnina na moru fantastična" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.813 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 400.000 €, 124,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA, IČIĆI - stan 124m2 s garažom blizu plaže, terasa, pogled na more, blizina Opatije Predstavljamo odličnu priliku za investiciju na moru u novijoj gradnji. Radi se u većem stanu stambene površine 110m2 u stambenoj zgradi modernog karaktera s rustikalnim detaljima nedaleko od....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 1.200.000 €, 200,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, CENTAR - Dvoetažni stan u vili Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru fantastična'
420.000 €
2.000.000 €
635.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA, IČIĆI - veći stan u novijoj gradnji s terasom, pogledom na more, garaža, blizina plaže i Opatije Predstavljamo odličnu priliku za investiciju na moru u novijoj gradnji. Radi se u većem stanu stambene površine 115m2 u stambenoj zgradi modernog karaktera s rustikalnim detaljima....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, BREZA, 140.000 €, 2536,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se građevinski teren na fantastičnoj lokaciji smješten na 500 mnv u šumskom okruženju. Teren je zadnji u neizgrađenom građevinskom području naselja Breza na povišenom dijelu koji ima panoramski pogled. S jedne strane se pruža pogled prema moru, Kastavskoj šumi i Učki a s druge....

 
 
 
  Zemljište, KLANA, 140.000 €, 2536,00 m2 cca 60 €/m2

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 1.200.000 €, 200,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA, CENTAR - Dvoetažni stan u vili. Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more