• GoHome Professional
nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.807 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 272.415 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U PAKOŠTANIMA, SAMO 100M OD MORA! Oduševite se ovom vrhunskom nekretninom u jednom od najpoželjnijih turističkih naselja na jadranskoj obali! Smješten u Pakoštanima, blizu Biograda na moru, ovaj stambeni kompleks nudi idealan spoj luksuza, intime i prirode. S udaljenošću....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 293.370 €, 70,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 290000 eura 2.kat 70 m2'
307.340 €
307.340 €
215.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 307.340 €, 69,85 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 293.370 €, 69,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 272.415 €, 69,85 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 69,85 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 205.890 € na 242.532 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 242.532 €, 70,49 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.09.2025 - 205.890 €
11.04.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju vrhunski apartman u Povljani na otoku Pagu! Nalazi se u stambenom objektu kvalitetne izgradnje sa šest apartmana. Zgrada se nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljena od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120m od centra....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 259.950 €, 69,25 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu manje stambene zgrade u Biograd na Moru smješten je dvosoban stan ukupne površine 69,25m2 koji pruža ugodan spoj funkcionalnosti i opuštajuće atmosfere, svega nekoliko koraka od mora i svih važnih sadržaja, ( Stan neto građevne pov. 66,45 m2 sa drvarnicom pov. 2,80....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 235.000 €, 68,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se namješteni stan u najstrožem centru Biograda na Moru, svega 50 metara zračne linije od mora i glavne gradske promenade, ali u paralelnoj ulici tako da nije izložen buci. Nalazi se na prvom katu manje stambeno-poslovne zgrade. U prizemlju zgrade su tri tiha poslovna prostora....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 222.449 €, 67,41 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada 2! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 242.532 €, 67,37 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartmani u mirnom dijelu Povljane ? idealna lokacija za vaš odmor Nalazimo se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, samo 400 m od mora i pješčane plaže, s otvorenim pogledom prema moru. Udaljeni smo svega 120 m od centra mjesta, s blizinom svih potrebnih sadržaja za ugodan....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 229.058 € na 242.532 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 242.532 €, 67,37 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 229.058 €
01.05.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

USELJIVO! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
  Stan, JANJINA, 279.718 €, 73,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Pogled koji se otvara prema moru i Pelješkom mostu ovdje nije samo vizualni dodatak, već ključni element svakodnevnog boravka. Prostor je ispunjen prirodnim svjetlom, a osjećaj širine i mira prisutan je u svakom dijelu stana. Na svega 60 metara od mora, stan je smješten na lokaciji....

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 289.000 €, 73,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji, ukupne površine 73 m², smješten na 2. katu manje zgrade na mirnoj i povišenoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i otoke. Stan ima 63 m² zatvorenog stambenog prostora i 10 m² lođe prema moru. Trostrane je orijentacije - jug, zapad i sjever - što....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 219.054 €, 66,38 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 219.044 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ukupno šest trosobnih apartmana u novom stambenom objektu u Povljani, Put Obatnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta. Najbliža plaža je pješčana i pogodna....

 
 
 
  Stan, ŽABORIĆ, 225.000 €, 65,85 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, JELSA, 303.000 €, 75,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj elegantan dvosoban stan nalazi se u Zavali, mirnom primorskom mjestu na južnoj strani otoka Hvar, poznatom po kristalno čistom moru, prirodnom okruženju i autentičnom mediteranskom ugođaju. Stan S6 smješten je na drugom katu moderne stambene zgrade te je orijentiran prema jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan apartman smješten je samo 300 metara od obale Jadranskog mora, u mirnom ribarskom mjestu Lovrečica na zapadnoj obali Istre, poznatom po prirodnoj ljepoti i čistom moru. U blizini se nalaze kamp Park Umag i brojne biciklističke staze uz more, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAG, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Pag - Mandre, koji je poznat po svojim prekrasnim zalascima sunca i čistom moru, prodaje se potpuno namješten apartman od 65,15 m2 sa prekrasnim pogledom na more, na drugom katu stambenog objekta. Apatman ima 2 spavače sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu, dnevni boravak sa....