• GoHome Professional
nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 lift - GoHome
  • nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 lift

  • Za upit "nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 lift" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 5.095 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 6300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PRIMOŠTEN, 268.032 €, 83,76 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji u Primoštenu. Primošten je jedno od najljepših mjesta na dalmatinskoj obali, smješteno između Šibenik i Trogir. Nekadašnji otočić povezan s kopnom, danas je prepoznatljiv po slikovitoj staroj jezgri, kristalno čistom moru i brojnim šljunčanim....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 256.000 €, 80,30 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 lift'
245.632 €
276.242 €
245.000 €
  Stan, PRIMOŠTEN, 295.741 €, 79,93 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 243.000 €, 75,92 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. *** SV. PETAR NA MORU - S1 U PRIZEMLJU S VRTOM, POGLED NA MORE *** Zgrada se sastoji od devet stambenih jedinica. Nalazi se samo 250 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 223.500 €, 69,75 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. *** SV. PETAR NA MORU - S4 DVOETAŽNI STAN U PRIZEMLJU S VRTOM *** Zgrada se sastoji od devet stambenih jedinica. Nalazi se samo 250 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 222.000 €, 69,34 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. *** SV. PETAR NA MORU - S5 DVOETAŽNI STAN U PRIZEMLJU S VRTOM *** Zgrada se sastoji od devet stambenih jedinica. Nalazi se samo 250 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 222.000 €, 69,31 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. *** SV. PETAR NA MORU - S6 NA 1. KATU S POGLEDOM NA MORE *** Zgrada se sastoji od devet stambenih jedinica. Nalazi se samo 250 metara od mora i plaže. Stan....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv.Petar-Moderan stan u novogradnji sa pogledom na more Predstavljamo vam stan ,smješten u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u Svetom Petru između Zadra i Biograda na Moru. Ovaj funkcionalno osmišljen stan ukupne površine 69.31 m² pruža udobnost....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 217.500 €, 66,87 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. *** SV. PETAR NA MORU - S3 DVOETAŽNI STAN U PRIZEMLJU S VRTOM *** Zgrada se sastoji od devet stambenih jedinica. Nalazi se samo 250 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 53,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U centru Biograda na Moru u zgradi sa liftom, na prodaju je prekrasan novo renoviran trosobni stan. Stan je potpuno renoviran 2023.godine, prodaje se potpuno namješten. Sastoji se od hodnika, dvi spavaće sobe, kupatila, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji je predivno osvijetljen....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 47,56 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Biograd na Moru, prodaje se namješten stan sa tri spavaće sobe u centru Biograda. Stan je potpuna renoviran u Lipnju 2023. godine i nalazi se na drugom katu zgrade s liftom. Sastoji od hodnika, kupaonice s WC-om, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe i balkona.....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 47,56 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan 3,5-sobni stan površine 47,56 m2 smješten u Biogradu na Moru. Ova nekretnina nudi optimalan raspored prostora s tri spavaće sobe i dnevnim boravkom, pružajući ugodan prostor za život u jednoj od najtraženijih destinacija na obali. Stan se nalazi na sjeverozapadnoj....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 47,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU / CENTAR - PRODAJA STANA SA 3 SPAVAĆE SOBE 47 m2 Na prodaju namješten stan u centru Biograda na Moru, površine 47 m2. Stan je potpuno renoviran, smješten na drugom katu zgrade s liftom, nudi udobnost i funkcionalnost. Sastoji se od hodnika, kupaonice s WC-om, prostranog....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 189.376 €, 29,59 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP28-apartman oznake AP28,na II katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 186.368 €, 29,12 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP27-apartman oznake AP27,na II katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 186.368 €, 29,00 m2 cca 6430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 189.376 €, 29,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 181.818 €, 28,83 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP15-apartman oznake AP15,na II katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 182.976 €, 28,59 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP15-apartman oznake AP15,na Ii katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 182.976 €, 28,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 181.818 €, 28,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 179.400 €, 27,60 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

AP12-apartman oznake AP12,na I katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Kompletno novonamješten,odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 171.275 €, 26,35 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP13-apartman oznake AP13,na I katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Kompletno novonamješten,odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 171.275 €, 26,00 m2 cca 6590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 167.256 €, 24,24 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

AP3-apartman oznake AP3,na I katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Kompletno novonamješten,odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru) Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 161.964 €, 24,00 m2 cca 6750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2025.,

www.indomio.hr

AP2-apartman oznake AP2,na I katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Kompletno novonamješten,odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru) Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 167.256 €, 24,00 m2 cca 6970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 161.964 €, 24,00 m2 cca 6750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 150.735 €, 23,19 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP30-apartman oznake AP30,na II katu koji se sastoji od kuhinje,sobe,kupaonice i terase.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 149.695 €, 23,03 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

AP1-apartman oznake AP1,na I katu koji se sastoji od dnevnog boravka,sobe i kupaonice.Kompletno novonamješten,odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona) Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 149.695 €, 23,00 m2 cca 6510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 150.735 €, 23,00 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 133.955 €, 19,07 m2 cca 7020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AP21-apartman oznake AP21,na II katu koji se sastoji od kuhinje,sobe i kupaonice.Odličan raspored,ravan prilaz prema moru i centru(pješačka zona prema centru i moru Zgrada sa 30 apartmana,površine 14 do 28m2.Vrhunska gradnja i oprema.Putem aplikacije omogućeno daljinsko upravljanje....