• GoHome Professional
nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 280000 eura do 180 m2" pronađeno 723 nekretnina - prosječna cijena 3.422 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • lođa
    • moderan
    • prizemlje
    • parking
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Štinjan, 220.515 €, 57,13 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u blizini Pule i Fažane, poznato po opuštenom načinu života, blizini uređenih plaža i čistom moru. Ova lokacija nudi idealan balans privatnosti i dostupnosti svega potrebnog za svakodnevni život ili odmor, zbog čega je sve popularniji....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 220.515 €, 57,13 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, NOVALJA, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Površina: 56,71 m2 Detalji: - Dnevni boravak i kuhinja - Kupaonica - Dvije sobe - Terasa - Tavan - Prednosti: - Blizina mora - Prekrasan pogled na more Novalja je prekrasno turističko mjesto smješteno na otoku Pagu, poznato po svojim predivnim plažama, čistom moru i bogatom kulturnom....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 227.280 €, 56,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s vrtom ? Novogradnja ? Biograd na Moru, prizemlje ? 600 m do plaže! Na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje u Biogradu na Moru s velikim vrtom od 85,5 m2 ? idealan za obitelj, kućne ljubimce ili uživanje na otvorenom. Lokacija je izvrsna ? samo 600 m od....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 227.280 €, 56,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 156.072 €, 56,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Žminj, Stan u prizemlju s vrtom Predstavljamo vam elegantan stan u novogradnji, smješten u mirnoj zgradi s ukupno osam stanova, udaljen svega 25 km od obale i ljepota Rovinja. Ova idilična lokacija nudi kombinaciju blizine moru i svim potrebnim sadržajima za udoban i ugodan....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 251.820 €, 55,96 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od 2 sobe,hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,lođe,ostave i pripadajućeg parkinga. Kvalitetna gradnja i oprema. U cijeni PDV,tako da je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet. Dobar prilaz prema moru-plaži koji su udaljeni samo 150 metara.....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 300.000 €, 55,90 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 259.000 €, 55,71 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaja stana na vrlo poželjnoj lokaciji, u Fažani, jednoj od najpopularnijih hrvatskih destinacija na moru. Smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Idealnog tlocrtnog rasporeda, korisne vrijednosti stambenog prostora 52,06m2, a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 55,15 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Čižići su mirno primorsko mjesto smješteno na sjevernoj strani otoka Krka, u prekrasnom zaljevu Soline. Poznato je po toplom i plitkom moru, pješčanim i šljunčanim plažama te ljekovitom blatu koje privlači brojne posjetitelje. Mjesto je idealno za opuštajući odmor, šetnje uz more....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 170.000 €, 55,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Finidi, mirnom dijelu Umaga, poznatog mediteranskog grada na moru, smještenog u blizini granice s Italijom i Slovenijom. Umag je razvijeno područje s bogatom turističkom ponudom i izvrsnim investicijskim potencijalom. ? Stan se nalazi u obiteljskoj kući na prvom....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 240.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 240.000 €, 55,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 225.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Biograd na Moru Prodaje se potpuno opremljen stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade u Biogradu na Moru. Stan ukupne korisne površine 55,00 m2 sastoji se od: - kuhinje i dnevnog boravka - dvije spavaće sobe - kupaonice Stanu pripadaju i sljedeći sporedni....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan i uredan stan na poželjnoj lokaciji u Biograd na Moru ? idealan za odmor, investiciju ili cjelogodišnje stanovanje. Stan ima ukupnu površinu od 50 m² i nalazi se na 1. katu stambene zgrade. Pametno raspoređen prostor obuhvaća dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, MALI LOŠINJ, 210.000 €, 54,71 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKA PRILIKA - Dvosoban stan 2. red do mora u mirnoj Poljani Predstavljam Vam dvosoban stan smješten u jednom od najmirnijih i najpoželjnijih dijelova Malog Lošinja ? Poljani, poznatoj po kristalno čistom moru, borovim šumama i opuštenoj mediteranskoj atmosferi. Stan se nalazi....

 
 
 
  Apartman, LIŽNJAN, 173.000 €, 54,68 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Medulin, okolica Ova nekretnina se nalazi u okolici Medulina, u samom centru šarmantnog istarskog mjesta poznatog po mirnom okruženju, čistom moru i prekrasnim pogledima na Kvarnerski zaljev. U neposrednoj blizini dostupni su svi sadržaji potrebni za ugodan život ? trgovine,....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 173.000 €, 54,68 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.900 €, 54,37 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

BIOGRAD, SVETI PETAR NA MORU, APARTMAN U NOVOGRADNJI, PRIZEMLJE Prodaje se apartman u novogradnji stambene zgrade sa 4 apartmana na 3 etaže: podrum, prizemlje i 1 katu. U podrumu se nalaze spremišta, prizemlje i 1.kat na svakoj etaži po 2 stana ( 1,5 sobni i 2,5 sobni stan ). Svakome....

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 199.900 €, 54,37 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, LIŽNJAN, 172.000 €, 54,23 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Medulin, okolica U mirnom dijelu okolice Medulin, u šarmantnom i sve traženijem mjestu Ližnjan, smještena je ova atraktivna nekretnina. Ližnjan je poznat po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i dugim šetnicama uz obalu, dok Medulin nudi bogatu ponudu restorana, trgovina,....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 172.000 €, 54,23 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.250 €, 54,18 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 199.250 €, 54,18 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 243.135 €, 54,03 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je lijepo uređen i potpuno namješten dvosoban stan smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom i poželjnom mjestu Sveti Petar na Moru. Ukupna površina stana iznosi 54 m², a raspored prostorija je funkcionalan i ugodan za boravak. Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA 200m OD MORA - VOLME/MEDULIN! Volme su jedno od luksuznijih dijelova općine Medulin te u samom naselju prevladavaju manje stambene zgrade i vile. Naselje je na cesti prema Premanturi, na svega nekoliko minuta vožnje do Banjola te na samom moru a sve u sklopu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2025.,

www.indomio.hr

Sveti Petar na Moru, prodaje se dvosoban namješten odmah useljiv stan pobršine 54m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa 6 stanova. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice sa wc-om, kuhinje, blagavaone i dnevnog prostora i terase iz koje se pruža prekrasan pogled na....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.900 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.250 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 172.000 €, 54,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S6 od 54 m² idealan je za pojedince, parove ili investiciju u najam. Organizacija prostora je izvrsna, a prvi kat pruža lijep pogled prema moru. Nalazi se u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, što ga čini izuzetno praktičnim i za svakodnevni život. Gradnja pocinje 4/2026....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namješten dvosoban stan smješten na prvom katu stambene zgrade u Svetom Petru na Moru. Stan ima ukupnu površinu od 54 m² i sastoji se od: Dvije spavaće sobe Kupaonica sa WC-om Kuhinja Blagavaonica i dnevni prostor Terasa s pogledom na more Stan je udaljen samo 150 metara....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 199.900 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 199.250 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-457 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!