• GoHome Professional
nekretnina na moru do 270 m2 useljiva - GoHome
  • nekretnina na moru do 270 m2 useljiva - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 270 m2 useljiva

  • Za upit "nekretnina na moru do 270 m2 useljiva" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.583 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SENJ, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 845.000 €
19.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom moru,prodaje se dvojna višeetažna kuća uređena i odmah useljiva. Uz put je smještena garaža,uz koju vodi stepenište za ostale dijelove kuće.Odmah iznad garaže je mala radionica sa terasom(voda i struja u prostoru).Prizemlje kuće koje je interpolirano sa okućnicom,se satsoji....

 
 
 
  Apartman, JADRANOVO, 265.000 €, 200,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Jadranovo U ponudi je izvorna primorska kuća smještena u prekrasnom turističkom mjestu Jadranovo, poznatom po čistom moru, skrivenim uvalama i uređenim šetnicama uz obalu. Raspored prostora : u prizemlju se nalaze dvije spavaće sobe , dnevni boravak , kuhinja , kupaonica i spremište....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SENJ, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 845.000 €
18.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 270 m2 useljiva'
499.900 €
499.900 €
849.000 €
  Kuća, JADRANOVO, 265.000 €, 200,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 264,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

BIOGRAD NA MORU - EKSKLUZIVNA PRILIKA KUĆA S 4 APARTMANA I PROSTRANIM STANOM CENTAR! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu koja spaja komfor obiteljskog doma i visok potencijal za turističku djelatnost sve na atraktivnoj lokaciji u centru Biograda na Moru, svega 850 metara od mora....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 264,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BUJE, 870.000 €, 226,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Sjeverozapadna Istra, Gornja Bujština Istra obiluje prekrasnim krajolicima i mjestima koji s uzvišenih brda gledaju prema moru. U jednom takvom mjestašcu, smjestila se ova prekrasna rustikalna vila veličine 226 m2 netto (286 brutto). Ono što ju čini posebnom jest pozicija, na brdašcu,....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLADA, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 845.000 €
17.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Donja Klada , Uređena kuća uz more s više stambenih jedinica Na samom moru prodaje se dvojna višeetažna kuća , potpuno uređena i odmah useljiva. Uz prilazni put nalazi se garaža, a iznad nje mala radionica s terasom, priključcima vode i struje. Prizemlje interpolirano s okućnicom....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLADA, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 845.000 €
18.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 499.900 €, 282,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra je općenito gospodarsko i kulturno središte, potkrijepljena mediteranskom klimom koja je izuzetno ugodna i zdrava za život u zimskim i ljetnim mjesecima. Upravo na jugozapadnom Istarskog poluotoka se nalazi Općina Fažana koje okrenuta prema moru i otočju Brijunskog arhipelaga,....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Labin je slikovit gradić u Istri, smješten na uzvisini iznad Rapca. Prepoznatljiv je po svojoj povijesnoj jezgri, uskim kamenim ulicama i prekrasnom pogledu prema moru. Grad je poznat po umjetničkoj sceni, raznim kulturnim događanjima i bogatoj gastronomskoj ponudi. Jedinstvena kombinacija....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 850.000 €, 153,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dalmatinskom mjestu nedaleko od Rogoznice i nautičkih marina, prodajemo ovu obiteljsku kuću s dvorištem. Udaljena nekih stotinjak metara od mora, ima dovoljno površine i sadržaja za kvalitetan odmor i uživanje u mediteranskom krajoliku i moru. U naravi se radi o katnici:....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 255.000 €, 141,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Manje, mirno naselje u zaleđu Opatijske rivjere, u sastavu općine Matulji, a ni Kastav nije daleko. Zanimljiva lokacija okružena zelenilom dovoljno udaljena od gradske užurbanosti, svega 10-15 kilometara od plaže Opatijske rivjere prema moru, te Park prirode Učka - šumski predio.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku....

 
 
 
  Kuća, PULA, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku atmosferu. U blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan