• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 park moderan - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 park moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 park moderan

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 park moderan" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 4.116 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama Planine Učke karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 260 m2 park moderan'
590.000 €
590.000 €
280.000 €
  Kuća, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 280.000 €, 76,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom U srcu mirnog dalmatinskog mjesta Sveti Petar na Moru, svega 200 metara od obale, smjestio se moderan i funkcionalan dvoetažni stan u izgradnji, površine 76,02 m² sa vlastitim vrtom. Ova nekretnina idealna....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 80,45 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN S VRTOM, SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman površine 73 m² s vrtom u Biogradu na Moru. Smješten na mirnoj lokaciji, udaljen je samo 330 m od mora. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade u novogradnji i ima zaseban ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Ukupna korisna obračunska površina apartmana....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan apartman smješten je samo 300 metara od obale Jadranskog mora, u mirnom ribarskom mjestu Lovrečica na zapadnoj obali Istre, poznatom po prirodnoj ljepoti i čistom moru. U blizini se nalaze kamp Park Umag i brojne biciklističke staze uz more, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 72,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 72,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KOŽINO, 270.000 €, 71,54 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nekretnina u Kožinu - Novogradnja - 2-sobni stan s terasom (S-2, objekat B) Ponosno vam predstavljamo prekrasan 2-sobni stan u novogradnji smješten u mirnom i idiličnom naselju Kožino, idealnom za ugodan i udoban život. Kožino je poznat po svojoj blizini moru, očaravajućoj prirodi....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 303.500 €, 70,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 303.500 €, 70,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,34 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv. Petar na moru -Moderan dvoetažan stan s vrtom u novogradnji U ponudi je prostrani dvoetažni stan (prizemlje + kat) ukupne površine 69.34 m², smješten u mirnom dijelu Svetog Petra, s pogledom na more, 150 m od mora. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,31 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv.Petar-Moderan stan u novogradnji sa pogledom na more Predstavljamo vam stan ,smješten u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u Svetom Petru između Zadra i Biograda na Moru. Ovaj funkcionalno osmišljen stan ukupne površine 69.31 m² pruža udobnost....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2

 
 
 
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 240.000 €, 67,88 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Dvoetažni stan sa vrtom i pogledom na more U prodaji je dvoetažni stan površine 67.88 m², smješten u mirnom okruženju Sv. Petra na moru između Zadra i Biograda na Moru. Prizemlje stana obuhvaća prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (27.30....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 314.000 €, 66,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 314.000 €, 66,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 188.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 188.000 €, 61,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 182.000 €
01.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stan sa pogledom na Otočje Brijuni Peroj je malo obalno mjesto u Vodnjan, smješteno nasuprot Nacionalni park Brijuni na jugozapadu Istra. Poznato je po mirnoj atmosferi, čistom moru i dugoj šljunčanoj obali s pogledom na brijunsko otočje. Mjesto ima....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 190.000 €, 60,50 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 58,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt realizira....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama planine Učke. Karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 50,44 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan