• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 park Najnovije modera - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 park Najnovije modera - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 park Najnovije moderan

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 park najnovije moderan" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MALINSKA, 1.440.000 €, 195,00 m2 cca 7390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK KRK, MALINSKA- Jedinstvena oaza luksuza, moderna dizajnerska vila 195 m2 Nudimo savršen spoj privatnosti, vrhunske arhitekture i mediteranskog načina života. Ova impresivna villa površine 195 m, smještena u mirnom i zelenom okruženju Malinske, nudi premium standard življenja....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 1.380.000 €, 200,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

OTOK KRK, MALINSKA - Luksuzna villa 200 m svega nekoliko minuta do mora Nudimo savršen spoj privatnosti, elegancije i vrhunske udobnosti na jadranskoj obali. Ova impresivna vila bruto površine 200 m2 smještena je u mirnom dijelu Malinske, na svega 1000 metara od kristalno čistog mora.....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA, KUĆA/VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, KRUŠEVO, 250 m2 ( BRP 355 m2) Prodaje se kuća/vila s prekrasnim otvorenim panoramskim pogledom na more, razvedena na tri etaže, s vlastitim bazenom od 32 m2, na parceli od 530 m. Razvedena je na tri etaže: suteren, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Moderna vila smještena na otoku Pašmanu, predstavlja jedinstveni spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim modernim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše privatnošću....

 
 
 
  Kuća, FINIDA, 469.171 €, 121,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Stan u ekskluzivnom resortu s pogledom na more. Smješten na jednom od najljepših dijelova hrvatske obale, uz samo more, ovaj elegantan stan pruža prekrasan i opuštajući pogled na slovensku i talijansku obalu, sve do vrhova Alpa. Nalazi se unutar prestižnog kompleksa, koji svojim feniks-palmama....

 
 
 
  Stan, POSEDARJE, 399.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ZADAR, VINJERAC - Premium penthouse s panoramskim pogledom Ekskluzivna novogradnja u Vinjercu: luksuzan dvoetažni stan s pogledom na more i Velebit Prodaje se potpuno nov i nekorišten stan na 2. katu moderne novogradnje, smješten u idiličnom i autentičnom dalmatinskom mjestu Vinjerac....

 
 
 
  Apartman, POSEDARJE, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

ZADAR, VINJERAC - PRILIKA! Premium apartman s vrtom Ekskluzivna novogradnja u Vinjercu: Luksuzan prizemni stan s pogledom na more i Velebit. Prodaje se potpuno namješten i opremljen jednoetažni stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u idiličnom i autentičnom dalmatinskom mjestu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 385.000 €, 119,18 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom i atraktivnom dijelu grada Zadra u predjelu Belafuža. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 5 stambenih jedinica i jednim poslovnim prostorom.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VRBOVEC, 280.196 €, 100,07 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dobrodošli u moderan i prostran stan u kvalitetnoj novogradnji, smješten na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom srcu Vrbovca, svega nekoliko koraka od centra grada. Ova nekretnina pruža savršen balans između urbanog života i mira ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, kafići,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 260 m2 park najnovije moderan (53)
  • nekretnina na moru do 260 m2 najnovije moderan (14)
  • nekretnina na moru do 260 m2 park moderan (45)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr