• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 moderan zadnjih 7 dan - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 moderan zadnjih 7 dan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 moderan zadnjih 7 dana park

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 moderan zadnjih 7 dana park" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JOSIPOVAC, 525.000 €, 195,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, luksuzan peterosoban stan na 1. katu neto korisne površine 195,05 m², smješten u ekskluzivnom objektu "Vila Retfala Nova" s tri stambene jedinice u mirnom i prestižnom dijelu naselja Retfala, jednoj od najatraktivnijih i najluksuznijih lokacija za stanovanje u gradu.Sastoji....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 699.000 €, 183,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan dom na prodaju u Kršanu nudi savršen bijeg za one koji traže prostor, privatnost i opušten način života u istočnoj Istri. Smješten na prostranoj parceli, objekt pruža 183 m² pažljivo organiziranog unutarnjeg prostora, idealnog za cjelogodišnje stanovanje. Otvoreni dnevni....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 1.380.000 €, 200,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, MALINSKA- luksuzna obiteljska vila s jacuzzijem i privatnim bazenom Nudimo savršen spoj privatnosti, elegancije i vrhunske udobnosti na jadranskoj obali. Ova impresivna vila bruto površine 200 m2 smještena je u mirnom dijelu Malinske, na svega 1000 metara od kristalno čistog....

 
 
 
  Kuća, JOSIPOVAC, 525.000 €, 195,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA, KUĆA/VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, KRUŠEVO, 250 m2 ( BRP 355 m2) Prodaje se kuća/vila s prekrasnim otvorenim panoramskim pogledom na more, razvedena na tri etaže, s vlastitim bazenom od 32 m2, na parceli od 530 m. Razvedena je na tri etaže: suteren, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, Na upit, 239,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

OPATIJA - CENTAR. LUKSUZNI PENTHOUSE S POGLEDOM NA MORE, U NOVOGRADNJI S BAZENOM! Predstavljamo vam novi luksuzni stambeni kompleks s ekskluzivnim jednosobnim, dvosobnim i trosobnim stanovima koji se mogu pohvaliti pogledom na more, suvremenim arhitektonskim stilom, modernim luksuznim....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 525.000 €, 195,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, luksuzan peterosoban stan na 1. katu neto korisne površine 195,05 m², smješten u ekskluzivnom objektu "Vila Retfala Nova" s tri stambene jedinice u mirnom i prestižnom dijelu naselja Retfala, jednoj od najatraktivnijih i najluksuznijih lokacija za stanovanje u gradu. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna, potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu Pridrage, nedaleko od Zadra, s lijepim pogledom na more, samo 250 metara udaljena od mora. Vila stambene površine 180 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2, a prostire se na dvije etaže, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Moderna vila smještena na otoku Pašmanu, predstavlja jedinstveni spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim modernim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše privatnošću....

 
 
 
  Kuća, RAKOVEC, 285.000 €, 125,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMI NOVOGRADNJA KOD ČVORA SVETA HELENA Za više informacija: 095 3721 999- LIDIJA MATIJEVIĆ U mirnom i ugodnom okruženju Rakovca, svega minutu od samog centra mjesta, smjestila se moderna prizemnica u novogradnji koja pruža savršen balans privatnosti, komfora i blizine Zagreba.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 260 m2 moderan zadnjih 7 dana park (97)
  • nekretnina na moru do 260 m2 zadnjih 7 dana park (1)
  • nekretnina na moru do 260 m2 moderan park (45)
  • nekretnina na moru do 260 m2 moderan zadnjih 7 dana (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr