• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 do 470000 eura s gara - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 do 470000 eura s gara - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 do 470000 eura s garažom

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 do 470000 eura s garažom" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.728 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OBROVAC, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kruševu na Karinskom moru, nedaleko Gornjeg Karina prodajemo samostojeću noviju kuću sa 3 stana, garažom i bazenom. Kuća se sastoji od 3 etaže ( suteren, visoko prizemlje i visoko potkrovlje) te je kompletno opremljena i namještena. U suterenu se nalaze garaža, spremište i ljetna....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 140,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2025.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru (4s vp) 140 m2, 1.400 m2 okućnice. Biograd, Centar, Ivane Brlić Mažuranić 140 m2 kuće s voćnjakom, garažom i spremištem na 1400 m2, 2 parcele za renovaciju ili izgradnju zamjenskog objekta. Ki 0,9 kiN 0,7, izgr. 0,35xmin 300m2. Nudimo parcele spojene u cjeloviti kvadratični....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 260 m2 do 470000 eura s garažom'
390.000 €
390.000 €
350.000 €
  Stan, IČIĆI, 400.000 €, 124,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, IČIĆI - stan 124m2 s garažom blizu plaže, terasa, pogled na more, blizina Opatije Predstavljamo odličnu priliku za investiciju na moru u novijoj gradnji. Radi se u većem stanu stambene površine 110m2 u stambenoj zgradi modernog karaktera s rustikalnim detaljima nedaleko od....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

BIOGRAD, DRAGE - Apartmanska kuća s garažom 80 m od mora Prodaje se kuća uz more s dva odvojena apartmana u mjestu Drage u okolici Biograda na Moru. Objekt površine 105,89 m2 izgrađen je na parceli od 260 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je smješten apartman od 63,18....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, LABIN, 465.000 €, 155,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
  Apartman, LABIN, 465.000 €, 155,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 465.000 € na 445.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RABAC, 445.000 €, 155,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 465.000 €
17.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 493.000 €, 133,36 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 289.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Kruševu na Karinskom moru prodajemo samostojeću kuću koja se sastoji od dvije stambene etaže sa terasama te samostojeće garaže površine 24m2. U prizemlju kuće je veći stan koji se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom, kupaonice i hodnika, spremišta ispod....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 505.000 €, 136,92 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - stan u prizemlju sa garažom Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan odličnog rasporeda, idealan za svakodnevni obiteljski život. Prostor je jasno podijeljen na dnevni i noćni dio, što omogućuje dobru organizaciju i privatnost. Dnevni dio sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan