• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 do 440000 eura porasl - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 do 440000 eura porasl - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 do 440000 eura porasla cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 do 440000 eura porasla cijena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.975 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • park
    • parking
    • održavan
    • vrt
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+14%

Promjena cijene sa 300.000 € na 343.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, LABIN, 343.000 €, 60,00 m2 cca 5720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 300.000 €
18.05.2026 - 343.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA - RABAC, 2 apartmana na samome moru! Predivna nekretnina na samo 50 m od mora nudi ekskluzivnu lokaciju i zadivljujući pogled na more. Sastoji se od 2 apartmana, jedan za 3 osobe, a drugi za 4. U prizemlju je manji apartman površine 29 m2 koji čine spavaća soba, kupaona, kuhinja....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 326.000 € na 335.780 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 335.780 €, 110,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 221.000 €
12.04.2026 - 326.000 €
13.05.2026 - 335.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se apartmani u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, 80 m od mora, u mjestu Sveti Petar na Moru. Pogled na more iz svakog apartmana. Svaki apartman ima jedno parkirno mjesto i spremište u suterenskoj etaži. Završetak gradnje predviđen je za ljeto 2025. godine, a apartmani se....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 300.000 € na 343.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, LABIN, 343.000 €, 60,00 m2 cca 5720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 300.000 €
18.05.2026 - 343.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 260 m2 do 440000 eura porasla cijena'
310.000 €
310.000 €
343.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 326.000 € na 335.780 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 335.780 €, 110,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 221.000 €
13.04.2026 - 326.000 €
13.05.2026 - 335.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 368.000 € na 375.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 368.000 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan stan u mjestu Petrčane kraj Zadra. Petrčane su slikovito dalmatinsko mjesto smješteno nedaleko od Zadar, između Zadra i Nina, poznato po svojoj mirnoj atmosferi, čistom moru i lijepo uređenoj obali. Ovo područje već godinama privlači posjetitelje koji traže kombinaciju....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 368.000 € na 375.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRČANE, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 368.000 €
18.04.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 229.058 € na 242.532 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 242.532 €, 67,37 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 229.058 €
01.05.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

USELJIVO! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 229.058 € na 242.532 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 242.532 €, 67,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 229.058 €
20.05.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

Na otoku Pagu točnije u mjestu Povljana u izgradnji je apartmanska zgrada sa ukupno 6 apartmana koja je smještena na mirnoj i tihoj lokaciji. Zgrada je udaljena 400 metara od mora i plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 205.890 € na 242.532 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 242.532 €, 70,49 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.09.2025 - 205.890 €
11.04.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju vrhunski apartman u Povljani na otoku Pagu! Nalazi se u stambenom objektu kvalitetne izgradnje sa šest apartmana. Zgrada se nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljena od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120m od centra....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 229.058 € na 242.532 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 242.532 €, 67,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 229.058 €
20.05.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 240.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 240.000 €, 55,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 225.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Biograd na Moru Prodaje se potpuno opremljen stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade u Biogradu na Moru. Stan ukupne korisne površine 55,00 m2 sastoji se od: - kuhinje i dnevnog boravka - dvije spavaće sobe - kupaonice Stanu pripadaju i sljedeći sporedni....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 203.000 € na 238.785 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, LIŽNJAN, 238.785 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 203.000 €
13.04.2026 - 238.785 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove s pogledom na more koji oduzimaju dah Ližnjan je malo obalno mjesto smješteno na samom jugoistoku Istre, nedaleko od Pula. Poznato je po mirnom ugođaju, čistom moru i prirodnim, manje urbaniziranim plažama koje privlače posjetitelje željne....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 199.000 € na 205.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 205.000 €, 47,52 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 196.000 €
28.02.2026 - 199.000 €
25.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u našoj agenciji nudimo Vam stan u centru grada Crikvenice, u neposrednoj blizini mora i svih sadržaja. Stan je okrenut na jugozapadnu stranu, odnosno prema moru. Na svojih 47,52 m2 smjestilo se jedna spavaća soba, kupaon, hodnik, te dnevni boravak-blagovaona, odvojena....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 196.000 € na 199.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 199.000 €, 47,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 196.000 €
28.02.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 188.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 188.000 €, 61,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 182.000 €
02.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stan sa pogledom na Otočje Brijuni Peroj je malo obalno mjesto u Vodnjan, smješteno nasuprot Nacionalni park Brijuni na jugozapadu Istra. Poznato je po mirnoj atmosferi, čistom moru i dugoj šljunčanoj obali s pogledom na brijunsko otočje. Mjesto ima....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 149.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, JADRANOVO, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 145.000 €
02.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je manji stan/apartman u popularnom turističkom mjestu, Jadranovo koje je prepoznatljivo po svojim brojnim plažama, romantičnim i osamljenim uvalama te kristalno čistom moru. Stan - garsonijera je površine 26.95m2 te ima terasu na korištenje. Prodaje se namješten! Kupaonica....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 60.000 € na 65.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETROVO SELO, 65.000 €, 186,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 90.000 €
13.02.2026 - 80.000 €
08.03.2026 - 55.000 €
09.03.2026 - 60.000 €
11.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem pravu slavonsku održavanu i urednu kuću u Slavoniji, mjesto Štivica, Brodsko posavska županija. Kuća se grije na drva, te ima jako veliku okućnicu. Vrijedi pogledati Moguća zamjena za apartman na moru. Prodajem kuću u Štivici (prodaja) ; C.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!