• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 Zadnjih 7 dana terasa - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 Zadnjih 7 dana terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 Zadnjih 7 dana terasa

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 zadnjih 7 dana terasa" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.531 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • prvi red do mora
    • luksuzan
    • 1.kat
    • zadnji kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
  Kuća, DRVENIK VELIKI, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 260 m2 zadnjih 7 dana terasa'
599.000 €
588.000 €
320.000 €
  Kuća, TKON, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Tkon, na prodaju je kuća katnica sagrađena 2020. godine. Idealno mjesto za mirni odmor , uživanje u prirodi i moru. Biograd na udaljenosti 15 minuta trajektom, a postoji mogućnost dolaska i preko Zadra preko mjesta Preko na otoku Ugljanu zbog povezanosti otoka Ugljana....

 
 
 
  Stan, LABIN, 250.000 €, 105,72 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u ponudi naše agencije nalazi se prekrasan dvoetažni stan smješten na 2. katu stambene zgrade u jednom od najljepših turističkih mjesta istočne Istre ? Rabac. Poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama i mediteranskom ugođaju, Rabac je idealno mjesto za odmor, život....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 430.000 €, 100,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, Centar - JEDINSTVENA PRILIKA! Ekskluzivan stan 2S+DB s terasom i parkirnim mjestom, u strogom centru Opatije blizu mora! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom,....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 409.206 €, 97,43 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 298.608 €, 93,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, VRSAR, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se 3,5-sobni stan površine 85 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Vrsaru, smješten na trećem katu zgrade. Pozicija stana omogućava vrlo brzi pristup svim potrebnim sadržajima, ali i moru, koje je udaljeno svega 400-tinjak metara. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 257.000 €, 77,88 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Stan S4 u novogradnji ? Privlaka-Mletak, samo 200 m od uređene plaže Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten u mirnom naselju Privlaka-Mletak, poznatom po prekrasnim plažama, čistom moru i opuštajućoj atmosferi idealnoj za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, KRK, 430.000 €, 74,00 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk namješten stan na drugom katu sa prekrasnom sunčanom velikom terasom koja se po potrebi može natkriti tendama, stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom. Iz stana se pruža otvoreni pogled prema moru, stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na samom moru u manjem stambenom objektu , prodajemo apartman na prvom katu. Apartman ima tri spavaće sobe, kupatilo + zasebno toalet, dnevni boravak i kuhinja.. Lijepa prostrana terasa sa koje se pruža otvoren pogled na more. Apartman je kompletno namješten i takav se prodaje. Parkirno....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,23 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.582 €, 62,23 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.350 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Iz naše ponude nekretnina na prodaju izdvajamo pet montažnih kućica koje su smještene u kampu Karin, u mjestu Donji Karin na Karinskom moru. Svaka kuća je veličine 32 m² i sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice sa tuš kabinom i WC-om, te prostrane....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan