• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 moderan porasla cijen - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 moderan porasla cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 moderan porasla cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 moderan porasla cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.625 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • park
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+18%

Promjena cijene sa 203.000 € na 238.785 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, LIŽNJAN, 238.785 €, 72,80 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 203.000 €
15.04.2026 - 238.785 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove s pogledom na more koji oduzimaju dah Ližnjan je malo obalno mjesto smješteno na samom jugoistoku Istre, nedaleko od Pula. Poznato je po mirnom ugođaju, čistom moru i prirodnim, manje urbaniziranim plažama koje privlače posjetitelje željne....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 188.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 188.000 €, 61,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 182.000 €
02.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stan sa pogledom na Otočje Brijuni Peroj je malo obalno mjesto u Vodnjan, smješteno nasuprot Nacionalni park Brijuni na jugozapadu Istra. Poznato je po mirnoj atmosferi, čistom moru i dugoj šljunčanoj obali s pogledom na brijunsko otočje. Mjesto ima....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 895.000 € na 935.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 935.000 €, 190,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 895.000 €
22.03.2026 - 935.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kao sta slike govore tisuću riječi..uzivo je očaravajuća! Prodajemo novoizgradjenu i moderno uredjenu Villu na moru! Projektirana i dizajnirana od strane mladog arhitektonskog studia koji je ispostovao svaki detalj kako bi bivanje u ovakvom domu bio savrsen. Sama Villa sastoji s od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 moderan porasla cijena'
935.000 €
935.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 895.000 € na 935.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 935.000 €, 190,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 895.000 €
21.03.2026 - 935.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!